Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Newcastle United?
Ankieta jest zamknięta.
Rio Ferdinand 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 6.67% 1 6.67%
Ji-Sung Park 13.33% 2 13.33%
Wayne Rooney 80.00% 12 80.00%
Dymitar Berbatov 0% 0 0%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Newcastle United 1-2 Manchester United (04.03.2009)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #40
Re: PL: Newcastle United - Manchester United (04.03.2009; 20:45)
Trudne warunki postawiło Newcastle w tym spotkaniu- bez kompleksów podeszli do spotkania z Mistrzem Anglii. Martins wraz z Guiterezem stwarzali chyba największe zagrożenie.
Po raz pierwszy od długiego czasu można mieć pretensje do naszej obrony.
VDS wpuścił babola i doskonale o tym wie, do tego kilka niepewnych interwencji w pierwszej połowie; Rio z Vidicem nie królowali tak jak zwykle; Evra ładnie z przodu ale z tyłu raz czy dwa nie upilnował Martinsa, O'Shea co dziwne lepiej z przodu niż z tyłu, ale za to w defensywie nie do końca dobrze- kilka niedokładnych podań, zbyt wolno podchodził do zawodnika drużyny przeciwnej.
Podobała mi się za to gra Carricka, Parka, Ronaldo, który jak słusznie zauważyliście po raz kolejny pokazał że zaszła w nim zmiana i gra teraz zespołowo. Do tego również należy dorzucić Rooneya, który był niesamowicie naładowany przez całe spotkanie i cały czas starał się stwarzać zagrożenie- do tego dochodzi oczywiście piękna bramka.
Berbatov całkiem nieźle- strzelił bramkę, starał się rozgrywać, był aktywny, ale podczas meczu rzuciły mi się w oczy 2 sytuacje w których partnerzy mogli zagrywać śmiało do Bułgara który był na lepszej pozycji, ale tego nie robili (nie pierwszy raz w tym sezonie)- co w naszym napastniku wywoływało wielkie oburzenie...

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
05-03-2009 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Newcastle United - Manchester United (04.03.2009; 20:45) - Lukas - 05-03-2009 20:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości