Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Arsenalem ?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van Der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 10.71% 3 10.71%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 10.71% 3 10.71%
Michael Carrick 7.14% 2 7.14%
Darren Fletcher 25.00% 7 25.00%
Anderson 10.71% 3 10.71%
Carlos Tevez 10.71% 3 10.71%
Wayne Rooney 21.43% 6 21.43%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Ryan Giggs 3.57% 1 3.57%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Arsenal (29.04.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #9
Re: CL: Manchester United - Arsenal (29.04.2009; 20:45)
Adebayor przed meczem:

Cytat:„Kiedy wychodzisz na murawę obcego stadionu i wszyscy obrzucają cię wyzwiskami to masz ochotę pokazać im co potrafisz i daje ci to dodatkową motywację” – mówi Adebayor.

„Wiem, że nie jestem tam lubiany, gdyż w trzech meczach na Old Trafford zdobyłem dwa gole. Teraz znowu zrobię wszystko by pomóc mojej drużynie w odniesieniu końcowego sukcesu.”

„Zdajemy sobie sprawę jak dobrym zespołem jest Manchester United więc będzie to ekscytująca potyczka dla angielskich kibiców.”

„Wygrać tam będzie trudno, ale musimy uwierzyć, że możemy to zrobić. Mamy świetnych graczy, jesteśmy w dobrej formie i jedziemy po zwycięstwo.”


Vidic o jutrzejszym spotkaniu:
Cytat:"Arsenal zawsze posiada w swoim składzie utalentowanych piłkarzy. Wiemy w jak dobrej są formie i o tym ile bramek ostatnio strzelają" - powiedział Vidić.

"Adebayor i van Persie są bardzo trudni do upilnowania. To świetni piłkarze, którzy dysponują świetną szybkością i są groźni pod bramką. Jeśli chcemy ich powstrzymać, to musimy być skoncentrowani przez 90 minut."

Ferguson nt. pojedynku Evra-Walcott:
Cytat:„Patrice jest wystarczająco szybki. W przeszłości grał przeciw Walcottowi i dobrze się spisywał.”

„Theo jest strasznie szybki, prawdopodobnie to najszybszy angielski zawodnik i musimy się bardzo skupić by go powstrzymać” – zakończył Sir Alex.

Giggs o spotkaniu:
Cytat:"To jeden z tych meczy, w których chce się brać udział. Nie ma czegoś większego - półfinał Ligi Mistrzów na Old Trafford. Nie mogę się doczekać" - powiedział pomocnik Czerwonych Diabłów.

"Skupiam się bardziej na pokonaniu Arsenalu niż na swoim występie numer 800. Na takie rzeczy będę zwracał uwagę po zakończeniu kariery i będę z tego dumny. Po pierwsze i najważniejsze, jeśli mam jakoś uczcić ten jubileusz, to tylko zwycięstwem."

Fabregas:
Cytat:- Szanujemy naszych rywali, jest to jeden z lepszych zespołów w Anglii i w Europie. Najbliższe spotkanie będzie dobrą sposobnością na pokazanie się z jak najlepszej strony zwłaszcza w tak trudnym meczu, jakim jest pojedynek z „Czerwonymi Diabłami”.

- W grach podobnych do tej każdy gol jest na wagę złota i najmniejszy błąd może być bardzo kosztowny. Największą wagę mają bramki strzelone na wyjeździe - mogą one zadecydować o końcowym zwycięstwie lub też dogrywce.

Diaby:
Cytat:- Przede wszystkim muszę powiedzieć, że United to wspaniała drużyna - wyznał Diaby.

- Niezależnie od formy, grają tam piłkarze, którzy są w stanie zrobić wiele zamieszania w każdym momencie gry. Moim zdaniem nie są obecnie w najlepszej formie, więc jest to szansa dla nas na wywiezienie z Old Trafford korzystnego wyniku.

- Nie jest to jednak dla nas najważniejsze. Musimy skoncentrować się na grze w swoim stylu i wtedy będziemy mieć duże szanse na zwycięstwo.

Z wypowiedzi obu drużyn wynika, że czują się pewnie i wierzą w zwycięstwo. Gracze obu zespołów podkreślają, że koncentracja może okazać się kluczowa. Nie zgadzam się z Diabym, że United nie jest teraz w najlepszej formie, kryzys mamy już za sobą i da się zauważyć tendencję wzrostową. Wypowiedzi te podkreślają jak emocjonująca i zacięta rywalizacja nas czeka i pozostaje tylko zacierać ręce i czekać na dawkę pięknego futbolu. Wink Może ostatnio Arsenal nie jest naszym głównym rywalem w lidze, ale to właśnie do nich jako do pierwszego zespołu żywiłem niechęcią i cieszyła mnie każda ich porażka. Mam wielką nadzieję, że ucieszę się także jutro Wink
28-04-2009 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Arsenal (29.04.2009; 20:45) - Tomek91 - 28-04-2009 18:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości