Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Arsenalem ?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van Der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 10.71% 3 10.71%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 10.71% 3 10.71%
Michael Carrick 7.14% 2 7.14%
Darren Fletcher 25.00% 7 25.00%
Anderson 10.71% 3 10.71%
Carlos Tevez 10.71% 3 10.71%
Wayne Rooney 21.43% 6 21.43%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Ryan Giggs 3.57% 1 3.57%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Arsenal (29.04.2009)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #18
Re: CL: Manchester United - Arsenal (29.04.2009; 20:45)
Mecz wygrany 1-0. Uważam, że zasłużyliśmy na więcej, ale wynik mnie zadowala. Zagraliśmy świetny mecz. Znakomita współpraca drużyny. Z łatwością stwarzane sytuacje. Musimy awansować do finału.

Oceny:

van der Sar - raczej bezrobotny, ale bardzo cenię u niego spokój w grze nogami, wyglądało to jakbyśmy mieli dodatkowego gracza w polu, ważna cecha u bramkarza, by partnerzy nie bali się mu zaufać [7]

O'Shea - ogólnie dobry mecz, w defensywie kilka błędów się zdarzyło, często włączał się w akcje ofensywnie, no i bramka, jednak nie jest to zawodnik, który potrafi grać kombinacyjnie jak Evra, ale mimo wszystko cenię jego umiejętności [7]
Vidic - bezbłędny, Adebayor sobie nie pograł [7,5]
Ferdinand - to samo co u Vidica, ale jednak wizualnie wydawało mi się, że Serb był odrobinę lepszy [7,5]
Evra - kilka razy świetnie włączył się w akcje ofensywne, ale w defensywie wyglądało to trochę słabiej, ostatnio Francuz jakby zaliczył spadek formy [7]

Carrick - przyzwoity mecz, w rozegraniu nie błyszczał, zaliczył kilka groźnych strat, w cieniu Fletchera [7]
Fletcher - wybrałem go na gracza meczu, sporo się nabiegał, walczył jak lew, a w dodatku świetnie radził sobie w ofensywie [8]
Anderson - w pierwszej połowie przyzwoicie, ciągnął grę do przodu, w drugiej natomiast zagrał według mnie słabo, kilkakrotnie źle się ustawiając, ogólnie jednak nieźle [7]

Rooney - obok Fletchera najlepszy na boisku, zawsze pod grą, zawsze groźny, brakowało trochę dokładności [8]
Ronaldo - dobry występ Portugalczyka, większość groźnych akcji przechodziła przez niego, czasem zbyt niedokładny, ale za akcje, gdzie świetnie zagrał do Teveza i po jego dośrodkowaniu uderzył głową na bramkę oraz strzał w poprzeczkę zasługują na pochwałę, troszkę symulki się zdarzyło, ale nie odpuszczał i walczył w obronie, takiego chcę go widzieć w każdym meczu [7,5]
Tevez - według mnie dobry występ, świetnie cofał się po piłkę, stwarzając zagrożenie i starając się kreować grę, jednego jednak nie rozumiem - jak na takim poziomie można nie potrafić zgasić piłki (przyjąć ją na centymetr), piłka praktycznie cały czas mu odskakuje, Tevez jak to Tevez powalczył w defensywie, za co również należy się pochwała [7,25]

Berbatov, Giggs - dobre wejścia, coś na pewno od siebie dołożyli
Evans - za krótko, żeby ocenić Smile

UNITED!

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-04-2009 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Arsenal (29.04.2009; 20:45) - mucha - 29-04-2009 22:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości