Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
rooney77 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #121
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Porażka z Barceloną tak zabolała Sir Alexa Fergusona, że ten postanowił przewietrzyć nieco skład Czerwonych Diabłów. Wśród niechcianych piłkarzy menedżer MU wymienił Tomasza Kuszczaka.

Ferguson jest niezadowolony nie tylko z Polaka. Szkot pokazał czerwoną kartkę także innym piłkarzom. Carlos Tevez, Park Ji-sung oraz Nani także są na wylocie.

Co do Kuszczaka, to wątpię, czy jest on gotowy zastąpić Van der Sara. Może jest, może i nie. Ale z pewnością Foster także jest dobrym bramkarzem (podobnym do Tomka).

Na temat przyszłości Teveza się już wypowiadałem. Chcę, aby pozostał on na Old Trafford i dalej reprezentował barwy Manchesteru United. Park jest zawodnikiem, który ma podobny charakter do Rooneya - walczy o każdą piłkę. Koreańczyk nie zawsze to robi, ale przez dłuższy okres czasu.

Co do Naniego, to nie jestem przekonany. Portugalczyk miał być drugim CR7, ale nie jest i nie będzie. W tym sezonie nie pokazał niczego, co mogłoby mu pomóc w pozostaniu na Old Trafford. Gdyby został, to zasiądzie na ławce rezerwowych.
29-05-2009 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - rooney77 - 29-05-2009 13:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości