Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #606
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
erni13 napisał(a):jednak cena by zapewne odstraszała...
Wątpię abyśmy zrobili w ciągu najbliższych kilku(nastu) lat taki interes jak z Edwinem. No sorry, ale nie można chcieć kogoś dobre, ogranego z doświadczeniem jednocześnie sięgając do sakiewki z drobnymi. Albo młody, ryzkowny, niedoświadczony za stosunkowo niewielką cenę, albo uznany już i obyty bramkarz na którego trzeba trochę wydać.
zyga18 napisał(a):Młody to jest Foster i Kuszczak
Niedoświadczony a młody to jest różnica. Tomek ma już 27 lat. Ben 26. Porównując, Polak jest rok młodszy od Heurehlo Gomesa - nazwałbyś go bramkarzem młodym ?

Jak Tomek chce w United zaistnieć to ma do tego teraz niepowtarzalną okazję, a jeśli dalej chce być drugim/trzecim bramkarzem to jest do tego na najlepszej drodze. Ja tam nie mam nic przeciwko, bo jako zmiennik jest bardzo solidny a i ogólnie darzę go sympatią.
Jak dla mnie to najlepiej byłoby wypożyczyć Kuszczaka na sezon, maksimum dwa, do solidnego klubu z ekstraklasy (nie wiem kto tam teraz poszukuje goalkeepera). Jak się spisze - to dawaj go na bramke jak Edwin zawiesi buty (rękawice?) na kołku, a jak nie - sprzedać, lub jeśli go satysfakcjonuje umieścić na ławce.

Jak dla mnie nie ma sensu stawianie na Tomka czy Bena, jeśli nie byliby ograni i pewni swoich umiejętności, a to mogą osiągnąć tylko częstymi występami. A jak wiadomo w United nie mają na to jak liczyć, więc roczne/dwuletnie wypożyczenie jednego z nich byłoby OK.
03-06-2009 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Burżuj - 03-06-2009 16:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości