Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #163
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cóż Smile nie od dziś wiedzieliśmy że to nastąpi, moment jest w zasadzie dobry.. Drużyna zrobiła ostatnio dużo, wymaga małego odświeżenia, bo mogłoby być kiepsko kopiując grę z ostatnich 3lat non stop.

Co do samego Crynaldo nie mam wątpliwości, że tak czy siak nie czuł do Man United wielkiego oddania czy zżycia z kibicami, zachował się profesjonalnie w tym sezonie, grając na 100%, a teraz odejdzie gdzie jego miejsce do cieplutkiej hiszpanii 8-)
Dla mnie najmilszą sprawą na lini MU-REAL byłby jeszcze powrót VanTheMann'a Big Grin ale nie ma co na to liczyć..

Pieniądze będą spore, trzeba zacząć powoli łatać dziurę po Ronaldo, bo jednak stanowił z 40-50% naszego ataku, pytanie kim... nie widzę w MU Ribery'ego (zresztą nawet on sam nie chce do Anglii), Benzema? Ibrahimovic? Valencia? Może Villa ? ;] czekamy na początek sagi z udziałem ManUnited <jupi>

Cristiano Ronaldo - best between 2003-2009... teraz będzie już mniej widowiskowo i bez szału w rozgrywkach, przecież real nagle nie zaczną grać o niebo lepiej Oczywiście życze Crisowi jak najlepiej za to co dla nas robił, ale nie wydaje mi się aby był w stanie w ciągu najbliższych paru lat osiągnąc to co ostatnio w MU, pytanie tylko czy sam tego chce, czy zależało mu raczej na zmianie klimatu, wyzwań, panienek i koszulek... z zaje****tych nike, na tandete AdidasaBig Grin Nike CR7 straci na popycie Big Grin

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
11-06-2009 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - garret9 - 11-06-2009 18:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości