Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #176
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Rzeczywiście, Rooney jest fantastycznym liderem. I to nie tylko czysto mentalnym, ale też takim pod względem sportowym :lol:. Ludzie, przecież koleś ma takie wahania formy, że to się w głowie nie mieści. Pięć meczów świetnych, pięć beznadziejnych. Oczywiście, możemy rzucać patosem typu: "Grał pod Ronaldo", ale to akurat nie jest prawdą, bo niemal przez cały sezon CR grał sam pod siebie. Wayne - oczywiście, umiejętności ma ogromne, ale jest tak strasznie chimeryczny, że ja po prostu nie widzę go jako kogoś, kto przez cały sezon będzie prowadził United od triumfu do triumfu. Ronaldo od trzech sezonów prezentował znakomitą, równą formę (oczywiście poza nielicznymi wyjątkami). Anglik zaś przeplata fantastyczne występy po których wszyscy padają mu do stóp z meczami słabymi, gdzie pałęta się Bóg wie gdzie, nie strzela, traci i... po prostu nie jest sobą.

Już przed sezonem 2008/2009 robiliśmy z Rooneya nowego przywódcę (część kampanii - "Ronaldo slave - out"), ale co z tego wyszło? Niewiele. OK., Wazza strzelił trochę więcej goli, ale przypomnijmy sobie chociażby początek sezonu w jego wykonaniu i mecz z Zenitem. Bez Ronaldo Rooney sam tracił mnóstwo na wartości. Później się rozkręcił, zaczął strzelać, ale nadal zdarzały mu się małe (ale jednak!) passy bez gola i bez błysku.

Sam bym chciał, by Wayne zaczął grać na miarę tego, czym Bóg go obdarzył, ale... powoli zaczynam wątpić, że to kiedykolwiek nastąpi. Mam olbrzymią nadzieję, iż się pomylę, ale z tego co widzę, z tego co oglądam, czuję że Anglik w jakiś chujowy sposób się zablokował i... kaplica. Drugi sezon ligowy z rzędu w którym strzela bagatela dwanaście bramek. To trochę mało. Fakt, grał na skrzydle, na jakichś pozycjach na których występować nie chciał, ale przecież grał często i powinien chociaż dobić do tych piętnastu trafień. Cieszy mnie jednak to, że Roo przestał notorycznie marnować po dwie, trzy setki na mecz. Widać postęp względem sezonu 2007/2008, gdy często mnie doprowadzał do szału, ale... Oj, po prostu jakoś dosyć mam zapewnień, iż Wayne zacznie ładować po trzydzieści goli na sezon. Niech będzie liderem, życzę mu tego z całego serca - ale póki co w to nie wierzę. Obym się mylił.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
21-06-2009 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Szymcio - 21-06-2009 23:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości