Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #23
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
muszeq napisał(a):W oczy rzuciła mi się przeciętna gra Tosicia.
Jeden i ten sam zwód i wrzutka. Na razie szału nie ma, ale ja się na razie po nim nic szczególnego nie spodziewam. Naczytałem się opinii jak to będzie, gdy już się trochę ograją Tosic i Ljaic, że niby zyskamy świetnych piłkarzy, ale na mnie to wrażenia nie robi. Chcę widzieć realne wzmocnienia.

muszeq napisał(a):Druga sprawa to pozycja Browna. Według mnie nie nadaje się na środek obrony.
Wes ostatnimi czasy więcej odpoczywa niż gra, więc średnio jest u niego z czuciem gry. Ale zgadzam się z tobą, że Ferguson będzie stawiał na Evansa, więc Anglik powinien myśleć tylko o grze na boku. A i tak będą spotkania, gdzie przyda się jego doświadczenie w grze na pozycji stopera. Sezon długi, Brown w końcu jest reprezentantem Anglii, więc o niego się nie martwię.
muszeq napisał(a):Rooney
Nasza nowa gwiazda przodowa u żółtków. Ktoś musiał zastąpić Ronaldo.
muszeq napisał(a):Cieszy to, że Owen strzelił w obu sparingach. Doda mu to pewności siebie. Bramki typowo dobijane, ale przynajmniej wie, jak się ustawić.
Owena zawsze piłka szukała w polu karnym. Nie mam co do jego osoby żadnych obaw. Po cichu myślę, że będzie większym wzmocnieniem w tym okienku niż nawet Valencia.


Fan United od 1992 roku
20-07-2009 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10 - sebos_krk - 20-07-2009 18:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości