Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #25
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
Obejrzałem sobie drugi mecz z Malezją ( pierwszego niestety nie widziałem). Co tu dużo mówić, szału nie był i spotkanie nie było zbyt ciekawe. Ale nie ma się co dziwić, w końcu okres przygotowawczy nie jest od pięknej gry. Jest od sprawdzenia taktyki, formy piłkarzy, itp.

Na pewno wielu z nas ciekawiło jak zaprezentuje się nasz nowy nabytek, czyli Owen. Wielka szkoda, że w najbliższym czasie nie zobaczymy Obertana i Valencii, ale można było za to ocenić jak wygląda forma Michaela.

Wprawdzie nie błyszczał w drugim spotkaniu ( w pierwszym też nie, przynajmniej tak wynika z tego co wyczytałem na forum ), ale swoje zrobił. Ogólnie nie był zbyt niewidoczny, lecz ważne, że zdobył swoją drugą bramkę dla United. Niby znowu nic nie pokazał, ale po raz kolejny ukłuł i co mogło się rzucać w oczy, cofał się rozgrywać.

Jego partner z ataku także swoje zrobił, ale podobnie jak Anglik, nie za bardzo rzucał się w oczy. Chyba, że złym przyjęciem piłki :? Musi szczególnie popracować nad techniką, lecz także nad zwrotnością.

Bardzo liczyłem na Tosicia, ale gościu mnie totalnie zawiódł. I o ile w pierwszych 20 minutach starał się, był widoczny, miał udział przy golu, to jednak z każdą kolejną chwilą było coraz gorzej. Czy on umie w ogóle dośrodkować? Mimo to nie tracę nadziei, że coś z niego będzie, w końcu w naszych barwach rozegrał dopiero 5 spotkań.

Pisaliście o niepewnej grze Brown'a. Ja tam tego nie zauważyłem. Wprawdzie nie był taką ostoją jak Evans, ale jestem zadowolony z jego występu.

A teraz złe wiadomości. Fabio znowu doznał urazu. Kurde, szkoda mi chłopaka, bo talent ma bardzo duży, co udowodnił w poniedziałek. Bardzo podobał mi się jego występ. Aktywny w ofensywie, co chwila wspomagał nasz atak. I w defensywie nie było źle. Pewny, nie popełniający głupich błędów - wielkie brawa dla niego.

Kolejne spotkanie w piątek. A taki skład chciałbym zobaczyć:

Kuszczak - O'Shea, Brown, Ferdinand, Fabio - Nani, Anderson , Gibson, Tosić - Berbatov, Rooney
23-07-2009 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10 - Kwas - 23-07-2009 01:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości