Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #35
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
Tomek91 napisał(a):Gorzej ma się sprawa obrony, bo nawet jak na mecze na luzie tracimy trochę bramek, choć rywali jak na razie wielce wymagających nie mieliśmy.

Niestety ale takich mamy rezerwowych bramkarzy. Trzeba zauważyć, że jedynie 1 z tych 6 bramek puścił VdS (co prawda też szmatę Wink ). I dla mnie tylko 1 była z gatunku tych "nie do wyciągnięcia", ta pierwsza z Seulem. I to też nie do końca bo widziałem już obronę takich strzałów (ale to raczej kwestia farta). Bardzo trudna była też pierwsza bramka z Greentown ale zwróćcie uwagę w jakiej odległości od Bena przeszła piłka. Gdyby miał minimalnie lepszy refleks to imho byłby to wyciągnął (choć nie przeczę, że sytuacja raczej z gatunku tych gdzie nie obwinia się bramkarza). Druga z Greentown to był strzał spoza pola karnego, niezbyt mocny i do tego gdzieś w połowie odległości między słupkiem a środkiem bramki. Owszem, między nogami Evansa ale imho jeśli ktoś aspiruje do miana pierwszego goalkeepera najlepszego klubu na świecie to takie strzały powinien wyciągać (Edwin wyciągał Tongue ). Natomiast Foster nawet się nie ruszył mimo, że stał prawie przy tym słupku Tongue Drugą bramkę z Seulem i drugą z Malezją może przemilczę bo nie chcę pogrążać naszych bramkarzy jeszcze bardziej ;P

Oj boje się emerytury van der Sara, boje.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-07-2009 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10 - Lasq - 26-07-2009 19:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości