Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #50
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
Wczoraj miałem okazję oglądać dopiero pierwszy mecz United w całości, gdyz wróciłem z wczasowania. Z pozostałych 3 spotkań widziałem tylko bramki. Mnie zaskoczył wczoraj pozytywnie Berbatov, jego zagrania, panowanie nad piłką. Mam nadzieję, że przebudził się na dobre i swoja dobra grą jeszcze nie jeden raz nas mile zaskoczy.
Akcje ofensywne wyglądały bardzo składnie, choc trzeba wziąć pod uwagę, że graliśmy ze średniakiem ligi chińskiej. Niektóre zagrania Berby czy Naniego, który również zagrał bardzo dobry mecz, sprawiały, że ręce same składały się do oklasków. Do tego skuteczny Owen, solidny Fletcher no i niesamowity Giggs - spokój przy tych bramkach jak przy grze w golfa.
Gra obronna czasami trochę jakby rozkojarzona, takie czasem odnosiłem wrażenie. Patrząc na suche wyniki tournee po Azji, nie powinniśmy stracić aż 6 bramek. Te z ostatniego meczu może były wynikiem braku koncentracji przy tak wysokim prowadzneniu. Podobała mi się waleczność i wola walki Fabio, patrząc na jego grę oraz mając w pamięci występy jego brata, to za 2-3 sezony będziemy z tego duetu zadowoleni. Nabiorą doświadczenia i może wyrośnie jaki drugi dani Alves Wink
Zobaczymy co pokażą Diabły w Monachium, tam będą bardziej wymagający rywale. Przeciwko Boca przyjrzę się nawet dokładniej, z perspektywy trybun Big Grin
27-07-2009 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10 - fasol - 27-07-2009 17:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości