Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #82
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
Sparingi za nami, można więc ocenić okres przygotowawczy.

W skali od 1-6, dałbym 4+ za to co widzieliśmy w tych 7 meczach. Już pomijając to, że rywali mieliśmy z różnych półek, na różnych poziomach przygotowania, to graliśmy całkiem nieźle. Bardzo dobrze do gry wprowadzili się nowi zawodnicy, Valencia, Owen, Fabio(wcześniej były tylko krótkie epizody, przeważnie przerywane kontuzjami).

Na plus:

- Nani, miejmy nadzieję, że się w porę ogarnął i utrzyma poziom ze sparingów. Niech tylko dalej używa rozumu, a będziemy mieć zajebistego skrzydłowego.

- Fabio, strasznie mi zaimponował, wygląda dużo lepiej niż brat. W ataku równie dobry co Rafałek, ale grą w obronie przewyższa go jakby był 5 lat starszy. Podoba mi się, że nie daje się nabierać na jakieś proste zwodu, nie zbiega do środka, nie gubi krycia. No i co mnie zaskoczyło, to to, że on równie zajebiście gra na lewej jak i prawej stronie.

- Valencia, jak go to wczoraj kumpel nazwał, jebaka szybkości :lol: . Wygląda na razie zajebiście, tak przebiera tymi nogami, że na kilku metrach zostawia gości za plecami. Świetne wrzutki i to na pełnej szybkości. Jak dalej tak będzie wymiatał, to w liczbie asyst zakręci się koło 15 myślę.

- Evra, :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

- Giggs, najlepszy gracz na Asia Tour, NIESAMOWITY piłkarz.

Ta 5 na zdecydowany plus.

Natomiast takie grajki jak Roo, Berba, Owen, Rio, O'Shea, Fletch, Evans dobrze, ale bez rewelacji imo.

Na minus:

- Tosic, ja nie wiem co w tym chłopaku widzi SAF, przecież on jest tragiczny, nic nie pokazał, nawet z tymi żółtkami :roll:

- Scholes, sorry, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

- Carrick, to już michał tam wyżej wyjaśnił, słabiutko.

- Gibson, choć w jego przypadku tłumaczyć go może pozycja na jakiej grał, a na której grać nie umie, no ale mimo wszystko, oczekiwałem więcej.

I to by było na tyle, aha, bym zapomniał o najważniejszym:

ANDERSON SCORE!!!!!!!!!!!!!!!!

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-08-2009 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10 - matys - 06-08-2009 10:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości