Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (16.08.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #13
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Damian91 napisał(a):No tak ale rzadko jest idealny obraz i do tego w tv masz po polsku a nie tak jak w necie czasami po chińsku. Ile razy mnie krew zalewała jak żaden angielski kanał nie golił to musiałem słuchać tych chińczyków i aż mi sie flaki wywracały. No i mało razy było, że na redlogu np nie chodziły żadne kanały?

Hm, jak Chińczyk nie pasuje to wyłącz głos, ja czasem lobię posłuchać ich niezrozumiałego bełkotu i 1000 słów na 10 sekund przy bramce Wink A jak obraz przeszkadza to radzę zajrzeć na livescore.com i oglądać jakie tam ładne cyferki są i od czasu do czasu jak się pięknie zmieniają. Wink

Czary napisał(a):Wracając do tematu, to dzisiaj padło oświadczenie, że na pierwszy ligowy mecz sezonu do składu ma powrócić Nemanja i Wes

Jak dobrze wiedzieć Wink No, ale ich zastępcy w meczach przedsezonowych spisywali się bez zarzutu, więc może nie będzie sensu ryzykować odnowienia urazów, bo na ile będą gotowi tego nie wiadomo, a przecież Vidic doznał urazu przy rozgrzewce. Poza tym Birmingham to nie jest najwyższa półka drużyn w PL, więc można dać mu jeszcze trochę czasu na dojście w pełni do zdrowia.
07-08-2009 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30) - Tomek91 - 07-08-2009 08:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości