Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #85
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
Mecz z Velencią ogólnie rzecz biorąc był średni, ale tak jak zostało to już zauważone, był to przedsezonowy mecz więc nie ma co jeszcze oczekiwać, że wszystko będzie cacy. Spotkanie toczone w dość szybkim tempie, ale było trochę niedokładności i trochę za dużo wolnego miejsca było w środku pola.

Największe wrażenie zrobił na mnie ten niesamowity, młodziutki De Laet- skuteczny w obronie, nie dawał wkręcić się w ziemię i do tego bardzo pożyteczny w ofensywie: szybki i zdecydowany. Bardzo spodobała mi się jego gra.
Bardzo udany debiut na OT zaliczył również nasz najnowszy nabytek- Antonio Valencia. Niesamowicie szybki, dobrze wyszkolony technicznie i do tego jak słusznie zauważył matys te wrzutki na pełnej szybkości :shock:
Do tego po raz kolejny niesamowity mecz Roo- on będzie rządził w tym sezonie, jestem o tym przekonany.
Tomek pokazał się z dobrej strony. Wprawdzie nie miał za wiele roboty, ale co miał wybronić wybronił no i ta jedna niesamowita interwencja po prostu miodzio Wink
Prawie zapomniałbym o Nanim- chłopak poprawił się znacznie. Już nie kombinuje za bardzo, staje się co raz bardziej efektywny co przynosi korzyści drużynie- bardzo mnie to cieszy.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-08-2009 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10 - Lukas - 07-08-2009 21:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości