Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (16.08.2009)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #24
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
michal85 napisał(a):Jakoś nikt nie lamentuje czemu miejsce w składzie ma słabiuteńki ostatnio Carrick
Może dlatego, że Anglik wcześniejszą grą pokazał, że można na niego liczyć? Ale jak sam pewnie zauważyłeś ( albo raczej nie zauważyłeś ) niektórzy są za tym, aby Michael odpoczął trochę od piłki i usiadł na ławce rezerwowych.

michal85 napisał(a):tylko jest wysyp postów nt. Tomka.
Dziwisz się ? Foster spisuje się poniżej oczekiwań, Kuszczak lepiej prezentował się w sparingach...

michal85 napisał(a):Komu Wy kibicujecie?
A to nie można już chcieć innego zawodnika na bramkę, niż Foster?

michal85 napisał(a):Prawie co mecz to i Kuszczak popełnia głupie błędy
Popełniał, bo tak naprawdę nie ma ku temu za wielu okazji w ostatnim czasie. Nie wiem, jak można aż tak bardzo bronić Bena. Anglik ewidentnie zawalił nam to spotkanie, dodajmy do tego, te jego zabawy z piłką w polu karnym i mamy obraz człowieka, który w spotkaniu z Birmingham nie powinien wystąpić od pierwszych minut.

michal85 napisał(a):O tych błędach Fostera też słyszałeś, czy widziałeś ?
Jak już wcześniej wspomniałem nie oglądałem meczu do końca, także ciężko abym widział, Giggs'a dającego dobrą zmianę :roll:

Błędy Fostera owszem, widziałem, ale co to ma do rzeczy? Zawalił i nic tego nie zmieni.
10-08-2009 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30) - Kwas - 10-08-2009 20:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości