Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (16.08.2009)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #26
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
branka napisał(a):wiem tylko ze Saar ma kontuzje

Do tego dochodzą Rafael, Hargreaves, Neville, Evans i Vidic.

branka napisał(a):teraz widze ze i Vidic i Nani

Portugalczyk jest zdrów jak ryba. Ostatnio zagrał w meczu reprezentacji, więc jest gotów na inaugurację sezonu.

branka napisał(a):Mam nadzieje, ze zagra Tomek, Ben tez ma chyba kontuzje z tego co widze

Anglik też cudownie ozdrowiał. Właściwie nie ma szans na to, by z Birmingham między słupkami stanął Kuszczak.

branka napisał(a):oby Fergie dal pograc i jednemu i drugiemu

Wątpię, by coś takiego miało miejsca. Ten, który zagra w pierwszym ligowym meczu raczej na pewno grać będzie aż do powrotu Van der Sara. Dzięki temu, ów wybraniec będzie pewniejszy, bardziej skoncentrowany. Nawet Ferdinand wspominał o tym, że tylko jeden powinien bronić, bez przetasowań, bo to tylko działa na niekorzyść drużyny.

branka napisał(a):zazwyczaj start mamy slaby, nie ma sie co przjemowac porazka, czy dwiema na poczatku

Bez przesady. Akurat w pierwszych trzech spotkaniach gramy z: Birmingham u siebie oraz Burnley i Wigan na wyjazdach. Jeśli w bataliach z nimi zaliczymy dwie porażki, to nie wiem co się będzie działo w 4. kolejce, kiedy to podejmujemy Arsenal.

Pozdrowienia z Polski! Smile

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
14-08-2009 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30) - Szymcio - 14-08-2009 13:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości