Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (16.08.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #45
Re: PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (16.08.2009)
Tym razem sezon rozpoczynamy od zwycięstwa, co bardzo cieszy. Gra momentami wyglądała całkiem fajnie, jednak bywały też okresy słabej gry, szczególnie w drugiej połowie.

Foster - w końcu zaprezentował się na miarę swoich możliwości. Widać, że kolejny mecz w bramce dodał mu pewności. No i przede wszystkim dobrze, pewnie grał nogami. Parę razy zamiast w swoim stylu huknąć do przodu, zagrał do boku do wolnego obrońcy. Praktycznie zawsze piłkę do gry wprowadzał ręką, co według mnie jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Fabio - Nie był to jakiś super występ młodego Brazylijczyka. Trochę błędów w obronie się przytrafiło, z przodu kilka bardzo słabych wrzutek.

O'Shea - Johny zaprezentował się bardzo solidnie

Evans - Jonny zaprezentował się dobrze

Evra - zdecydowanie zawodnik meczu. Świetny z tyłu i z przodu, czego chcieć więcej?

Valencia - jestem rozczarowany jego wczorajszym występem. Temu zawodnikowi trzeba dać jednak troszkę czasu na aklimatyzacje w zespole, bo grać potrafi, co pokazał w sparingowym meczu z Monachijczykami.

Scholes - jestem zaskoczony jego wczorajszym występem, mile zaskoczony. Całkiem dobry występ Paula. Ładnie w swoim stylu rozrzucał piłki do skrzydła. W ogóle był bardzo aktywny. Zaliczył w tym meczu 100 podań, z czego 97 celnych.

Fletcher - jak dla mnie bardzo dobrze. Wielokrotnie przerywał ataki rywala, całkiem dobrze rozgrywał, choć było jeszcze trochę niedokładności. Szkoda tej zmarnowanej szansy...

Nani - całkiem dobrze, mam tylko nadzieję, mam tylko nadzieje, że nie jest zbyt bardzo poobijany...

Berbatov - słabo

Rooney - cieszy fakt, że już w pierwszym meczu w sezonie Roo strzelił bramkę. Dobry występ. Bardzo dobre strzały z dystansu, niech inni biorą z niego przykład.


Giggs - wrócił na skrzydło... średnio, w środku radzi sobie zdecydowanie lepiej

Owen - zmarnował setkę, szkoda...

Brown - jeden dziecinny błąd, który mógł nas kosztować utratę bramki, na szczęście Ben był na posterunku.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
17-08-2009 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (16.08.2009) - Foster - 17-08-2009 16:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: