Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Burnley?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Wes Brown 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 63.64% 7 63.64%
Park Ji-Sung 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Ryan Giggs 18.18% 2 18.18%
Wayne Rooney 9.09% 1 9.09%
Michael Owen 0% 0 0%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 9.09% 1 9.09%
Gary Neville 0% 0 0%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Burnley FC 1-0 Manchester United (19.08.2009)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #36
Re: Burnley FC 1-0 Manchester United (19.08.2009)
Spotkałem się z opiniami, że porażka nie powinna martwić, bo to dopiero początek sezonu, a jak wiemy United zawsze długo się rozkręcają. Ja też próbuję się tym pocieszać. Ale martwi styl. Nie potrafię sobie przypomnieć drugiego takiego spotkania w którym przegrywając z takimi kelnerami nie robimy nic, żeby odrobić straty. Mieliśmy okazje do strzelenia bramki? Sranie w banie. Wszystkie strzały blokowali, wrzutki poziom naszej III ligi, więc trudno liczyć, że coś dojdzie do naszych napastników. Takiej gry nigdy bym się nie spodziewał. Nic się im nie chciało. Może protestowali przeciw Glazerowi, no bo jak wytłumaczyć takie tempo? Jeszcze przez pierwszą połowę to lajt, zbyt doświadczony to zespół, żeby się aż tak spieszyć. Ale w 80 minucie tempo gry się nie zmieniło. Ja do ciebie, ty do mnie.

Brown miał się ogrywać, bo w końcu to reprezentant Anglii, wiem sam tego chciałem. Teraz chcę, żeby się ogrywał na wypożyczeniu chociażby w liverpoolu. On się obecnie nadaje tylko na bok obrony. Ten człowiek wczoraj się męczył na boisku, nie zaliczył jednego dobrego podania, każdy go ogrywał jak chciał. Oczywiście Ferguson ze zmianą się obudził za późno, ale w końcu Wes mógł odpocząć. Gorzej, że w rezerwach też będzie ciężko się ogrywać, bo tam w większości zespołów grają o wiele lepsi piłkarze od napastników Burnley.

Nie ma kto wykonać wolnego z bliska, nie ma kto wykonać wolnego z daleka, nie ma kto wykonać rzutu rożnego, nie ma kto wykonać karnego. Nie ma kto pociągnąć zespołu. Ale będzie dobrze, wszyscy znamy możliwości tego zespołu.

Rzeczą niepojętą jest fakt, że Ferguson przez cały mecz trzymał na ławce Paula Scholes'a. Jedynego piłkarza w kadrze, który jest w stanie rozmontować 11-osobową ścianę jaka utworzyła się po zdobycia bramki przez gospodarzy. Paul co prawda nie grzeszy formą, ale taka sytuacja jest stworzona dla niego. Zresztą jak on nie jest w formie to co dopiero Carrick.

Anderson postępów nie robi żadnych, więc nie wiem na co liczy Ferguson co do jego osoby.
Z wczorajszego meczu zapamiętam na pewno całą serię górnych piłek, które były grane w narożnik pola karnego do Parka. Super pomysł, szczególnie, że Koreańczyk przegrywa 100 % takich pojedynków główkowych. Zresztą wczoraj i on potrafił irytować niebywałym wręcz brakiem przyjęcia piłki. Jak można przyjmować podanie, żeby mu piłka odskakiwał na 5 metrów?

Owen na razie zawodzi, ale jemu trudniej się odnaleźć w sytuacji, gdy całej drużynie nie idzie. Podobnie jest z Valencią.
Rooney wracał się do drugiej linii co mnie nie dziwi. Ktoś mu zabrał Ronaldo i nie licząc Giggsa (on nie może kończyć kariery!) i Evry, siedmiu ludzi z pola czekało na Wayne'a aż coś sam wykombinuje. Tak bardzo się przyzwyczaili do Cristiano. Zresztą na to już zwracałem uwagę w poprzednim sezonie.

Można przegrać z beniaminkiem, który gra jak z nut, walczy- coś jak Hull na początku sezonu. Ale przecież bordowi nic nie grali, kompletnie nic.

edit: jak oglądałem tego Jensena to tak jakbym miał przed oczami Schmeichela. Duży duńczyk i nasi się go rzeczywiście bali. Ile razy się rzucał pod nogi i blokował piłkę.


Fan United od 1992 roku
20-08-2009 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Burnley FC 1-0 Manchester United (19.08.2009) - sebos_krk - 20-08-2009 11:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości