Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Wigan?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Jony Evans 0% 0 0%
Nemanja Vidić 4.35% 1 4.35%
Patrice Evra 0% 0 0%
Antonio Valencia 4.35% 1 4.35%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Nani 39.13% 9 39.13%
Wayne Rooney 43.48% 10 43.48%
Dymitar Berbatow 8.70% 2 8.70%
Michael Owen 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Johny O'Shea 0% 0 0%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic 0-5 Manchester United (22.08.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #17
Re: Wigan Athletic - Manchester United 0:5
To jest nieprawdopodobne, jak Ferguson potrafi wstrząsnąć drużyną, chociaż w sumie, to wyszła dziś zupełnie inna jedenastka, niż w środę Wink Nasza dzisiejsza gra napawa optymizmem. Naprawdę dobry środek pola, który uruchamiał skrzydła oraz napastników. W pierwszej połowie zabrakło wykończenia, jednak w drugiej byliśmy skuteczni, aż do bólu Smile

Wkurzył mnie Vidić, ja rozumiem, że nie przepada za napastnikiem Wigan, no ale niech da sobie na wstrzymanie! Wynik był pewny, a on musiał się dać sprowokować. Boję się, że władze nałożą na niego karę i to teraz kiedy przed nami tak trudne spotkania...

Teraz oceny:

Foster - nie ma się do czego przyczepić, drugi dobry mecz. Poczekam na jeszcze parę, aby powiedzieć coś więcej.

Neville - w takich meczach od biedy może grać, ale w spotkaniach o najwyższą stawkę nie chcę go widzieć na boisku.
Vidić - jak tylko go zobaczyłem na boisku, to byłem niemal pewny, że zagramy dziś na zero z tyłu, wróciła serbska skała Smile Tylko niestety obawiam się, że nie na długo :/ Jak on nie lubi tego Rodallegi.
Evans - również bardzo pewnie, oby jeszcze dał radę trochę pograć z tą kostką.
Evra - na swoim wysokim poziomie.

Valencia - niby powinienem go pochwalić, że zaliczył asystę, że miał parę dobrych akcji, ale do niego muszę się nieco przyczepić. Facet ma zajebiste dośrodkowanie, tylko kiedy on się nauczy czegoś innego, niż puszczenie piłki do prawej strony i sprint do niej. Nawet się zastanawiałem, czemu rywale tak długo się na to nabierają, ale w drugiej połowie już było widać, że musi coś zmienić w swoim dryblingu.
Scholes - nie poznaję :shock: Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Celne długie piłki, bez głupich strat, szukanie trudniejszych rozwiązań, oby tak dalej. Ta asysta przy bramce Berby, cud Wink
Fletcher - pracował przede wszystkim w defensywie i czasem brał się za rozprowadzanie akcji, na plus.
Nani - jak dla mnie MOTM. Był taki okres w drugiej połowie, że mało szło przez niego akcji, ale jak już szły to było fajnie. Taki mój mały zarzut, to żeby grał trochę odważniej. W pierwszej połowie często oddawał piłkę do tyłu, mimo że mógł z nią ruszyć do przodu. A z taką techniką i szybkością może tego śmiało próbować.

Rooney - ależ on się nauczył grać głową Big Grin Lewej nogi to on nie ma, ale za to szczęście było.
Berbatow - jeśli będzie grał jak dziś, to myślę, że to on stanie się naszą główną postacią.

Owen - w końcu skuteczny.
Gibson - kopa to on ma, może czas dać mu trochę więcej szans?
O'Shea - solidnie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-08-2009 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Wigan Athletic - Manchester United 0:5 - RedLucas - 22-08-2009 17:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości