Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Barcelona (29.04.2008)
mati0123 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: CL: Manchester United - Barcelona (29.04.2008, 20.45)
Wczorajszy mecz pokazał kto tak naprawdę jest liderem tego zespołu - Scholes. Fanów MU może niepokoić brak następców dla Giggsa, Scholesa, Nevilla czy Browna. Co się stanie z zespołem jak zabraknie tych którzy oddaja całe serce dla Czerwonych Diabłów. Bez wychowanków z Brytanii ten zespół straci swoją siłę i serce, a tym się wygrywa najważniejsze mecze, bo imigranci zarobkowi nigdy nie poprowadzą ich do sukcesu. Wystarczy popatrzeć na najlepsze zespoły i każdy z nich ma w składzie właśnie takich graczy: Liverpool [Gerrard], Milan[Maldini, Gattuso], Barca[Puyol, Xavi, Iniesta]. Może tacy gracze nie świecą najjaśniej, ale są siła swoich zespołów.

Jeszcze mam takie dwa spostrzeżenia, otóż według mnie AF skrzywdził R7 dając mu tak wiele swobody na boisku i zwalniając z defensywy. Bardziej był pożyteczny gdy grał na skrzydłach i nie ciążyło na nim tak wielkie obciążenie, dlatego bym chciał aby poszedł do Realu, bo tam by był jednym z kilku magików... Drugie to Rooney, otóż mimo, że go nie lubią to zaczyna mi imponować swoją walecznością i tym jak potrafi się podporządkować dla drużyny. Niejednokrotnie usuwa się w bok i daje błyszczeć innym jak Ronaldo, często wracając do defensywy za kolegów z zespołu.
30-04-2008 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Barcelona (29.04.2008, 20.45) - mati0123 - 30-04-2008 12:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości