Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Arsenalem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 4.76% 1 4.76%
John O'Shea 0% 0 0%
Wes Brown 0% 0 0%
Nemanja Vidić 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 71.43% 15 71.43%
Antonio Valencia 4.76% 1 4.76%
Wayne Rooney 14.29% 3 14.29%
Nani 4.76% 1 4.76%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Dymitar Berbatov 0% 0 0%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Arsenal FC (29.08.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: Manchester United - Arsenal FC (29.08.2009; 18:15)
Zapowiada się ciekawe spotkanie. Arsenal na początku imponuje formą. 6-1 z Evertonem i 4-1 z Portsmouth na pewno nie są dziełem przypadku.
Mam nadzieję, że po zwycięstwie nad Wigan i dobrej grze, teraz będzie już tylko lepiej. Przeciwnik trudny, ale to my jesteśmy mistrzami i to oni powinni się obawiać nas a nie my ich Wink

Skład? Mam nadzieję, że SAF nie będzie kombinował tak jak w meczu z Burnley. Nie chce na boisku oglądać Parka, Browna, Carricka czy Neville....

Foster
O'Shea (Fabio) - Vidic (O'Shea)- Evans - Evra
Valencia - Fletcher - Giggs - Nani
Rooney - Berbatov


Zmiana bramkarza przed takim meczem byłaby czystą głupotą, tym bardziej, że Foster broni dobrze. Teraz przed Benem prawdziwy sprawdzian, jeśli się sprawdzi to można optymistycznie patrzeć w przyszłość.
Linia obrony, tu obecnie mamy największy kadrowe problemy. Nie ma Rafałka, Gary i Brown bez formy, Rio kontuzjowany. Jakby tego było mało w mecze z Wigan bardzo nieodpowiedzialnie zachował się Vidic. Znając FA to nałożą na niego karę 3 meczy i będziemy w czarnej dupie. Jeśli tak się stanie to O'Shea w miejsce Serba, a na prawą flankę Fabio, innego wyjścia nie mamy. Nie mam zamiaru patrzeć jak Brown coś partaczy w środku obrony.
Jeśli chodzi o drugą linię, to moim zdaniem SAF nie powinien mieć kłopotu z jej zestawieniem. Na skrzydłach oczywiście Antonio i Nani, nie chcę oglądać Parka, który ostatnio gra delikatnie mówiąc słabo... W środku pola pewniakiem wydaje się być Fletcher. Szkot nadal prezentuje wysoką formę z poprzedniego sezonu co bardzo cieszy. Jako, że Carrick gra bardzo słabo, a Scholes grał ostatnio jego partnerem powinien być przeżywający setną już młodość, Ryan Giggs.
W ataku oczywiście nie kto inny jak Rooney i Berbatov. Owen na ławce i czekamy na takie wejście jak w meczu z Wigan.

Najważniejsze to zagrać odpowiedzialnie w obronie. Bardzo liczę na Darrena, który ostatnio bardzo dobrze wspomaga obronę. Z przodu oczywiście czekamy na kolejną bramkę Rooneya i na niekonwencjonalne zagrania Berbatova.

Skromne 1-0 jak najbardziej mnie zadowala Wink

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
24-08-2009 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Manchester United - Arsenal FC (29.08.2009; 18:15) - Foster - 24-08-2009 10:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości