Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drużyny w europejskich pucharach
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #307
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach
Słaby Lech nie sprostał Brugi. Mimo słabej gry przez 210 min Poznaniacy mieli okazje by zdobyć więcej niż 1 bramką. Niestety jak się ma w napadzie przereklamowanego Lewandowskiego i będącego bez formy Rengifo nie da się nic zwojować. Stilic też jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu.

maju napisał(a):A ten błąd sędziego to coś strasznego. Najpierw bramkę uznał, wskazał na środek, liniowy nic nie sygnalizował, ale pod presją zawodników gospodarzy i ich kibiców postanowił podyktować rzut wolny
Myślałem, że takie coś to tylko możliwe w Polskiej lidze...

Wracając jednak do przereklamowanego Lewandowskiego. Już dawno chciałem poświęcić trochę uwagi temu zawodnikowi, ale jakoś nie było specjalnej okazji, teraz zaś taka się nadarzyła. Jak już wcześniej napisałem Robert jest przereklamowany, udało mu się strzelić kilkanaście bramek słabej Polskiej lidze, strzelił w rep. w mecz z San Marino i już zrobiono z niego wielką gwiazdę. Prawda jest taką, że on gówno umie. Przyjęcie piłki ma jak Tevez, start do piłki też słaby, jedynie coś tam pokiwać umie.
Zarówno w pierwszym jak i drugim meczu zagrał mówiąc delikatnie bardzo słabo. Ale to co zrobił w II połowie wczorajszego meczu, pokazuje na jakim jest poziomie. Miał wspaniała sytuację sam na sam, piłka kozłująca, zamiast lobnąć bramkarza, bądź uderzyć co zrobił? Starał się ja opanować i minąć rywala, co z tego wyszło? Ci co oglądali mecz wiedzą.
Boże jak ja się cieszę, że BVB nie było tak głupie i nie płaciło za niego 5 mln ( a pro po, cena jest nie adekwatna do umiejętności piłkarza. 1,5 mln to maks za niego i to jeszcze chyba w zł).
Możecie mówić co chcecie, dla mnie Robert jest przereklamowany i tyle. Dla mnie Brożek>.... Lewandowski

Jeszcze jedna rzecz. Jeśli chodzi o straconą bramkę Lecha... owszem Kasprzik popełnił błąd, ale piłka była trudna do obrony. Silny strzał, w dodatku piłka z kozłowała tuż przed nim. Chciał ją złapać nie wyszło, lepszym rozwiązaniem była by próba wybicia w bok, no ale cóż. Gdyby obrońcy pilnowali napastników i tak bramki by nie było. W ogóle to Kasprzika i tak powinni nosić na rękach za pierwsze spotkanie...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
28-08-2009 09:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
LM: Krok w tył Wisły - paolo - 31-07-2008, 11:31
Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach - Foster - 28-08-2009 09:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości