Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Arsenalem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 4.76% 1 4.76%
John O'Shea 0% 0 0%
Wes Brown 0% 0 0%
Nemanja Vidić 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 71.43% 15 71.43%
Antonio Valencia 4.76% 1 4.76%
Wayne Rooney 14.29% 3 14.29%
Nani 4.76% 1 4.76%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Dymitar Berbatov 0% 0 0%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Arsenal FC (29.08.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #44
Re: Manchester United 2-1 Arsenal FC (29.08.2009)
Mnie oprócz nie najlepszej gry, postawy co niektórych oraz braku solidnego drugiego solidnego skrzydłowego zmartwiły 2 rzeczy.

1) Formacja- 4-5-1 miało zapewne za zadanie sprawić, że to United będzie rządzić w środku pola, ale sam jak jedynie Fletcher jest w formie to po co aż tak zagęszczać środek pola? W grze Giggsa zauważyłem głównie podejmowanie błędnych decyzji, albo zbyt długie czekanie z podaniem (mam tu na myśli kilka akcji w pierwszej połowie). Ktoś wspomniał, że w rolę Walijczyka na pewno mógłby się wcielić Berbatov. No i jeszcze skrzydła, do Naniego nic nie mam, w duecie z Evrą idzie im naprawdę dobrze, ale Valencia powinien się ogarnąć. Rooney na szpicy tym razem dał radę, ale mając w pamięci Ronaldo jako jedynego napastnika to Anglik, jednak jest w tej roli słabszy.

2) stracony gol- nie wiem, czy tylko mi przypominał on sytuację z Burnley. A mianowicie, akcja przeciwnika, przejęci piłki w polu karnym (jak dla mnie Fletcher chyba faulował Arshavina) i zamiast wybicia daleko przed siebie krótkie podanie, strata na 35 metrze (albo bliżej, miarki w oku nie mam Wink ) i chwilę później akcja bramkowa rywala. Coś tu jest nie tak.

Te rzeczy trochę mnie martwią, oby na Tottenham wszystko wyglądało lepiej. Zastanawiam się co chciał zrobić Diaby przy samobóju, podać do Almunii, czy wybić na róg. No i jak już na chłodno oglądałem skrót spotkania to reakcja Wengera przy nieuznanym golu Kanonierów- bezcenna. Już hop hop hip hip hura, ale czemu flaga jest w górze? Big Grin

No i wypowiedź kibica/"kibica" Arsenalu na portalu o "sóper" poziomie wypowiedzi:

Cytat:Fart. Nurkowaniem Rooneya Fa się nie zajmie oczywiście tak jak Uefa DUDU. A faulou na arshavinie w polu karnym nie bylo skadze znowu przywidzialo mi sie. Gdyby zawsze byli wobec nas sprawiedliwi w ciągu tych 5 lat 2 puchary byłyby nasze. Liga i Lig mistrzów

Szczególnie tekst o tryumfach w LM i PL mnie rozwalił <hahaha>
30-08-2009 07:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Manchester United 2-1 Arsenal FC (29.08.2009) - Tomek91 - 30-08-2009 07:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości