Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1066
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Oby, oby się Foster rozwinął. Nie chce znów przeżywać tego co było po odejściu Schmeichela. To że ktoś jest dobry w lidze rosyjskiej to nie znaczy że sprawdzi się w United. Ogólnie Akinfeeva za dużo nie widziałem (czekam na mecze z CSKA Big Grin ) ale Neuer przypomina mi trochę Kuszczaka - bramkarz z dużym potencjałem i przede wszystkim świetnym refleksem ale jak widać to nie zawsze wystarcza żeby sprawdzić się w United.

Niektórzy chyba zapominają jak bronili Kuszczak czy Foster przed przyjściem do Manchesteru. Byli uważani za wcale nie mniej perspektywicznych bramkarzy. Po prostu specyfika bronienia w United to całkiem co innego niż w słabszych klubach. Dlatego póki jest szansa, ze coś będzie z Kuszczaka albo Fostera to nie ma sensu na siłę szukać nowych bramkarzy, którzy wcale nie muszą się sprawdzić.

Wiem, ze sam byłem sceptyczny co do ich kariery w United i nadal trochę jestem. Ale Foster póki co pokazuje, ze regularna gra mu służy. Poza meczem z Chelsea większych baboli nie stwierdzono (no można się upierać, że strzał Arshavina był do wyciągnięcia ale babolem bym tego nie nazwał). Ogólnie jeśli kogoś już ściągać na ich miejsce to doświadczonego i ogranego w PL bramkarza a nie młodzika. Marzył mi się zawsze i nadal marzy Given - dla mnie to obok VdS, Reiny i Cecha najlepszy bramkarz w lidze. A do niego można by najwyżej jakiegoś "perspektywicznego" na szkolenie dokupić. Wszystko oczywiscie pod warunkiem, że Foster się nie sprawdzi (bo Kuszczak niestety chyba został skreślony).

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-09-2009 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 12-09-2009 11:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości