Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Tottenhamem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidić 0% 0 0%
Patrice Evra 11.76% 2 11.76%
Darren Fletcher 11.76% 2 11.76%
Paul Scholes 0% 0 0%
Anderson 11.76% 2 11.76%
Nani 0% 0 0%
Ryan Giggs 17.65% 3 17.65%
Wayne Rooney 41.18% 7 41.18%
Dymitar Berbatov 5.88% 1 5.88%
Michael Carrick 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham Hotspur 1-3 Manchester United (12.09.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #26
Re: Tottenham Hotspur - Manchester United (12.09.2009; 18:30)
Chyba nasze najlepsze spotkanie w tym sezonie. Szybko straciliśmy bramkę - właściwie na własne życzenie - jednak potem, to już tylko nasza świetna gra. Dominowaliśmy do końca pierwszej połowy. Początek drugiej dla Tottenhamu, lecz po stracie Scholesa zagraliśmy tak jak powinien grać klasowy zespół w 10. Szczerze mówiąc, to jak zobaczyłem, że nie mamy skrzydeł w tym spotkaniu, to optymistą nie byłem, całe szczęście SAF miał rację Wink

Teraz oceny:

Foster - solidnie.

O'Shea - dobrze, że zagrał, na swoim poziomie.
Ferdinand - zawinił przy bramce, poza tym dobrze.
Vidić - ciężkie starcia z Crouchem, lecz dwumetrowiec sobie za dużo nie pograł.
Evra - :shock: Zamknął usta wszystkim, bezbłędny w obronie i do tego wchodzący w linie ataku. Po prostu amazing. MOTM

Fletcher - dobre spotkanie, jednak przeszkadzało mu trochę to, że musiał grać na skrzydle.
Scholes - drugie, bardzo dobre spotkanie. No i wobec takiego wyniku puszczam w niepamięć tą czerwoną kartę Wink
Anderson - widać, że bardzo chciał i udało się. Wiele celnych podań z pierwszej piłki, które przyspieszały nasze akcję, no i pierwsza bramka w Premier League!
Giggs - skrzydło już nie dla niego, ale gdy schodził do środka, to było dobrze.

Rooney - podobnie, jak Evra rozegrał fenomenalne spotkanie. No i nie możecie powiedzieć, że on nie zaczyna grać jak wysunięty napastnik Wink
Berbatow - również bardzo dobre spotkanie. No i ten "klej" w nodze Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-09-2009 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Tottenham Hotspur - Manchester United (12.09.2009; 18:30) - RedLucas - 12-09-2009 19:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości