Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Besiktasem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Nemanja Vidić 33.33% 1 33.33%
Patrice Evra 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Paul Scholes 33.33% 1 33.33%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Nani 33.33% 1 33.33%
Dymitar Berbatow 0% 0 0%
Michael Owen 0% 0 0%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Besiktas JK 0-1 Manchester United (15.09.2009)
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #35
Re: CL: Besiktas JK 0:1 Manchester United (15.09.2009)
Transmisja na onecie, piękna rzecz. Nie tnie, jakość przystępna, dobrze zainwestowane 6 zł. Polecam, bo 6 zł, raz na dwa tygodnie, to jakiś kosmiczny wydatek nie jest, a ogląda się na spokojnie.

A co do meczu, to cieszy wynik, gra już mniej. Znowu wyszliśmy tym beznadziejnym 4-5-1, z Roo na szpicy. Nie dziwie się Wazzie, że schodził wkurwiony i rzucał butami, bo nie pograł sobie dzisiaj nic, choć jego zachowania nie pochwalam. Weszła dwójka napastników, strzeliliśmy gola, a powinniśmy i dwa, bo Owen nie wykorzystał sam na sam.

Besiktas w całym meczu oddał 1 celny strzał, choć to nawet strzałem ciężko było nazwać, takie tam kopnięcie w kierunku bramki Fostera. Nawet piłki nie potrafili wyprowadzić, jakieś przypadkowe akcje, a my gramy przeciwko nim 4-5-1.

Jeśli chodzi o oceny poszczególnych graczy, to kolejny świetny mecz Evry, zwłaszcza w obronie. Bezbłędny dzisiaj, w przodzie nie miał za dużo okazji do pokazania się z dobrej strony, w czym duża zasługa słabego Naniego.

Bardzo dobrze Evans, to samo co Pat, czyścił wszystko w defensywie, i chyba dwukrotnie blokował strzały Turków.

W końcu dobry występ Valencii, nie licząc słabych dośrodkowań, to pokazał się wczoraj z niezłej strony. Przez pierwszą godzinę, to on stwarzał największe zagrożenie pod bramką Besiktasu. Chciałbym go zobaczyć w niedziele. Ale będą z niego ludzie, poprawi dośrodkowania, zgra się z ekipą i dostanie partnera na prawej stronie, który przekracza linię środkową boiska i będzie dobrze.

No i oczywiście brawa dla Scholesa. Kurde, nie wierzyłem, że jeszcze wróci do formy, ja już go po pre-seasonie wysłałem na emeryturę. Liczę na powtórkę, tego co pokazał Ryan w zeszłym sezonie. Wczoraj przede wszystkim gol, kilka świetnych piłek, trochę strat, o dziwo bez kartki i zaliczył czysty wślizg :lol:

Na minus Nani, Carrick. O tym drugim już nie raz pisałem, że do gry się na chwilę obecną nie nadaje, po derbach, przyjdą 3 łatwiejsze mecze, to może mu SAF da pograć w tych 3 spotkaniach, żeby złapał rytm meczowy. Jeśli chodzi o Naniego, to znowu zaczął pajacować, kiwać itd., no i jak zwykle wyszło słabo.

Neville, Vida i Foster bezrobotni. Gaz ograniczał się tylko do defensywy, Foster co miał zrobić to zrobił, a do roboty miał mało, Vida tak jak Evans bezbłędny, aczkolwiek Evans ciut lepiej. W sensie, że więcej udanych interwencji.

Podsumowując, ważne 3 punkty, z trudnego i dalekiego wyjazdu, zbytnio żeśmy się nie namęczyli, tylko ta taktyka...

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-09-2009 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Besiktas JK 0:1 Manchester United (15.09.2009) - matys - 16-09-2009 10:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości