Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Sunderlandem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 13.64% 3 13.64%
John O'Shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 13.64% 3 13.64%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Nani 4.55% 1 4.55%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 68.18% 15 68.18%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #6
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Wczoraj udało mi się obejrzeć na TV4 powtórkę meczu z Wolfsburgiem. Nic ciekawego, momentami umierałem z nudy, ale bardzo podobała mi się chwilami gra Andersona. Widać, że gdy mu się zaufa, wystawi kilka meczów pod rząd, to nie zawodzi. Carrick też lepiej niż ostatnio, a parę piłek od Berbatowa to był istny kosmos. Teraz jednak Ferguson będzie miał istotnie ból głowy, jak obsadzić środek pomocy. Carrick i Anderson wrócili do formy (w przypadku Michaela to jeszcze nie jest pewne, bo o czym może świadczyć jeden mecz?) a Scholes i Fletcher są w niej od dawna. Ciekaw jestem, jak to Alex poustawia.

Też myślę, że trzeba wystawić najmocniejszy skład, bo nie mamy na kogo oszczędzać poszczególnych zawodników. Zatem: w bramce Foster - nie ma co się spodziewać Kuszczaka, mimo, iż z Wilkami nie zawalił. Obronę widzę klasycznie: O'Shea, Ferdinand, Vidic i Evra. Mam nadzieję, że tym razem duet naszych stoperów będzie solidniejszy, bo ostatnio wygląda to tak sobie. Kiedyś obaj sprawiali wrażenie, jakby wyznawali zasadę: Jeśli on schrzani, to ja zginę, ale mu pomogę. A teraz - Co on odstawia? Nie będę w nieskończoność naprawiał jego błędów. Nie widzę tego monolitu co dawniej, nie widzę tych dwóch skał, widzę ludzi którzy pracują obok siebie, ale nie razem. Mam nadzieję, że prędko się to zmieni.

Pomoc: Valencia, Carrick, Anderson, Giggs. Antonio musi w końcu złapać rytm meczowy, a nie grać jedno spotkanie by kolejne przesiadywać na ławie. Jego vis-a-vis, Ryan jest aktualnie w naprawdę wysokiej formie i trzeba ją eksploatować ile się tylko da. W centrum widzę Michaela, który musi dojść do siebie i zagrać jeszcze jeden mecz po udanym występie we wtorek. Gdy teraz znowu sir Alex pośle go na rezerwę, to chłopak nigdy nie odzyska dawnej dyspozycji - a lepiej mieć w swoich szeregach zmobilizowanego, błyskotliwego i inteligentnego niż ospałego i przewidywalnego Carricka. Obok niego Anderson potrafiący ruszyć do przodu, wywalczyć rzut wolny, czy też nieźle podać. Ewentualnie jego miejsce zastąpi Fletcher, ale wówczas obawiam się o zbyt małą kreatywność naszego centrum.

Atak to oczywiście Berbatow i Rooney. Owen nie zagra, a Welbeck czy Macheda to jeszcze nie ten rozmiar kapelusza, by wygryzać ze składu coraz lepiej grającego Dimitara czy bramkostrzelnego Wazzę. Fajnie by było, gdyby Bułgarowi udało się umieścić piłkę w siatce rywali, bo już występem w środku tygodnia zapracował na trafienie. Należy mu się Smile

Chciałbym też w końcu zobaczyć Naniego, chociażby przez pół godziny, ale nie zdziwię się, jeśli zagra cały mecz. Podobnie rzecz ma się z Fletcherem. Zaś jeśli spotkanie będzie układało się wybitnie po naszej myśli, to kto wie, czy któryś z wymienionych wyżej młodziaków nie zamelduje się na placu gry. Byłoby ciekawie.

Mimo, iż ostatnio Sunderland zdobył pięć goli i z reguły gra ciekawą piłkę (to chyba moja druga ulubiona drużyna w Anglii), to nie oczekuję, byśmy spodziewali się dreszczowca. Marzy mi się, byśmy wreszcie nie stracili żadnego gola a zdobyli tak ze dwa, trzy... Wink

MUFC OUR RELIGION!

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
02-10-2009 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30) - Szymcio - 02-10-2009 12:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości