Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Sunderlandem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 13.64% 3 13.64%
John O'Shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 13.64% 3 13.64%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Nani 4.55% 1 4.55%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 68.18% 15 68.18%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #7
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Foster
O'Shea - Rio - Vidic - Evra
Valencia - Scholes - Fletcher - Nani
Rooney - Berbatov


W bramce Foster, zresztą sam Ferguson powiedział, że w sobotę bronić będzie Anglik.

Obrona standardowo. O'Shea na prawej, choć można by dać szanse Brownowi. W CC pokazał się naprawę z dobrej strony, a komu jak komu ale jemu częste występy są teraz bardzo potrzebne. Inaczej nigdy nie wróci do formy sprzed kontuzji. W środku Rio i Vidic. Podobnie jak Szymon mam nadzieję, iż w końcu obaj zagrają tak jak grali w zeszłym roku, czyli bezbłędnie. Na lewej stronie oczywiście Evra.

Jeśli jutro na skrzydle nie zagra Valencia i Nani to się wkurzę i to bardzo... Jak Antonio ma się dobrze wkomponować w skład, skoro zagra mecz z kolejna dwa przesiedzi na ławce? To samo tyczy się Naniego. Jak Portugalczyk ma grać dobrze, skoro podobnie jak Ekwadorczyk zagra mecz, po czym dwa następne przesiedzi na ławce rezerwowych? Wcale się nie dziwie, że Nani później gra jak gra. Był w naprawdę dobrej formie, a SAF zaczął sadzać go na ławce, tego nie potrafię zrozumieć...
W środku Fletcher i Scholes. O Szkocie nie trzeba nic pisać, każdy wie w jakiej jest formie i jak ważnym jest zawodnikiem. Paul w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze, a jako, że w środę nie grał, powinien wybiec jutro na boisko.
Mam nadzieję, że SAF nie wystawi jutro do środka Giggsa, a tym bardziej na skrzydło kosztem Naniego. Ryan ostatnio sporo się napracował, a pamiętajmy, że Walijczyk swoje lata już ma. Niech odpocznie, naładuje akumulatory. Giggs jeszcze w tym sezonie będzie nam potrzebny.

W ataku oczywiście Rooney i Berbatov. Wayne ostatnio trochę nam zgasł, mam nadzieję, iż szybko wróci do regularnego strzelania bramek. Dymitar zaś przeciwnie, z meczu na mecz coraz lepiej. W meczu ze Stoke strzelił bramkę, w Lidze Mistrzów rozegrał kapitalne zawody, także o niego możemy być (chyba) spokojni.
Przy dobrym wyniku w drugiej chętnie ujrzałbym Welbecka.

3 punkty zostają na Old Trafford, innego wyjścia nie ma! Wink

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
02-10-2009 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30) - Foster - 02-10-2009 12:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości