Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Sunderlandem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 13.64% 3 13.64%
John O'Shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 13.64% 3 13.64%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Nani 4.55% 1 4.55%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 68.18% 15 68.18%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #51
Re: PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
bobsley napisał(a):moim zdanie dobrze SAF robi że nie gra tyle Giggs a co będzie za sezon jak odejdzie Ryan ... muszą w końcu zacząć grać Nani, Valencia bo do nich należy przyszłość ... Giggs może tylko nadawać blasku i śrubować rekordy a nie stanowić o sile drużyny Wink
A dlaczego nie może stanowić o sile drużyny, jeśli jest w wysokiej formie ? Również jestem za tym, aby zbytnio nie eksploatować Ryan'a, ale jak można pisać: "Giggs może tylko tylko nadawać blasku i śrubować rekordy" ? Tak jakby Giggsy mało znaczył dla Manchesteru. Owszem, Nani i Valencia potrzebują regularnej gry, ale jedno nie musi kolidować z drugim. Giggs na środku, a wspomniana dwójka na skrzydłach.

Wiadomo, Walijczyk nie będzie grał co mecz, ale wiele daje zespołowi, nawet wtedy, gdy jest na boisku tylko pół godziny. Także ja bym tego "tylko nadawaniem blasku" nie nazwał.

Oglądałem tylko drugą połowę i ostatnie 7, 8 minut pierwszej, także widziałem tylko lepszą część gry United, bo z tego co to słyszałem, ta pierwsza była katastrofalna. W drugiej za różowo nie było, mieliśmy kilka przebłysków, ale widać było, że Sunderland przyjechał na Old Trafford ze swoim mądrym taktycznym planem, który udało im się zrealizować. Nie murowali bramki, wprawdzie były momenty, gdy mocno ich przyciskaliśmy, lecz ciężko było stworzyć jakąś klarowną sytuację.

Cóż, tak bywa. Żałuje tylko, że teraz przerwa na repre, bo zawsze jest ciężko czekać na mecz United, aż tak długi czas, gdy naszym przydarzy się taka wpadka.
04-10-2009 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009) - Kwas - 04-10-2009 22:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości