Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Barnsley 0-2 Manchester United (27.10.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
Re: CC: Barnsley 0-2 Manchester United (27.10.2009)
Dziś tylko oceny poszczególnych zawodników

Foster -dobrze przy dośrodkowaniach; jedna dobra parada; masa niecelnych wykopów, nie wiem może ze trzy były do partnera; jeden poważny błąd w II połowie gdy niepotrzebnie wyszedł do piłki, na szczęście gospodarze tego nie wykorzystali

Gary - bierny w obronie, za daleko grał od przeciwnika. No i ten faul...

Evans - bardzo dobrze. Wygrał wiele pojedynków główkowych, świetnie trzymał obronę w kupie, ciężko było go przejść. Dwa razy przy rzucie rożnym nie upilnował swojego zawodnika, ale nic z tego na szczęście nie wynikło, choć raz było blisko, bo koleś trafił w słupek

Brown - ogólnie było dobrze. Jednak w II połowie popełnił jeden poważny błąd, na szczęście napastnik gospodarzy był cieciem i tego nie wykorzystał...

Fabio - słabiej niż zwykle. Często bywało tak, że gdy szła akcja jego stroną to szedł do przodu i potem już nie zdążał wracać. Nie ustrzegł się też kilku błędów

Obertan - nie było już tak dobrze jak w meczu rezerw. Widać, że chłopak jest szybki, ma nieprzeciętne umiejętności techniczne, tylko potrzebuje gry i myślę, że trochę czasów na siłowni również powinien spędzić

Rafael - to o on w ogóle grał? A tak zaraz jak zszedł na prawą obronę to głupio stracił piłkę i mogliśmy przez to stracić bramkę. Mam nadzieję iż był to jego ostatni mecz w pomocy. Chował się za przeciwnikiem, piłki zagrywał do najbliższego partnera. Zero pożytku z niego było.

Anderson - w pierwszej połowie było bardzo dobrze. W II już trochę osłabł i nie był tak fajnie, no ale ciężko grać samemu w środku przez 90 min... Dobre wrzutki z rożnego, fajnie bite, wystarczy tylko głowę dostawić i bramka. Ze dwie czy trzy bajeczne długie piłki. Dobrze pracował w defensywie. MOTM

Welbeck - parę ładnych akcji, często schodził do środka. Wczoraj znów zaprezentował nam swoje nieprzeciętne umiejętności techniczne. Strzelił bramkę co oczywiście na +. Mam tylko nadzieję, że w następnych meczach Danny będzie wystawiany w ataku, a nie na skrzydle.

Owen - jak to Michael, parę razy się wrócił, coś tam rozegrał z pomocnikami. Miał dwie sytuacje z czego wykorzystał jedną. Świetnie się zachował w sytuacji, w której strzelił bramkę. Był to Owen za najlepszych lat (w tej akcji oczywiście)

Macheda - bardzo słabo, żeby nie powiedzieć beznadziejnie. Jak wiem, że to jest typ napastnika, który żyje z podań, a ich wczoraj nie otrzymywał, ale przecież Kiko nie wygrał żadnego pojedynku główkowego, a miał ich sporo...


Tosic - ładny strzał i żółta kartka, poza tym niewidoczny

De Laet - bardzo słabo, mijali go jak chcieli wczoraj...

Jedna rzecz o której muszę napisać. Po raz kolejny SAF przeprowadza zupełnie niezrozumiałe dla mnie zmiany. Chodzi mi o zmianę De Laet -> Owen. Nosz kurwa, czy Alex nie widział, że z Rafaela nie było żadnego pożytku w środku pola? Ma na ławce nominalnego pomocnika, Matthew Jamesa a wpuszcza obrońce i w środku w dalszym ciągu gramy pomocnikiem i obrońcą. To już nie pierwszy raz w ostatnim czasie, gdy Ferguson przeprowadza takie głupie i nic nie dające zmiany...

P.S. W II połowie w jednej sytuacji faulował Rafael, a kartkę otrzymał Fabio <hahaha>

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
28-10-2009 07:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Barnsley 0-2 Manchester United (27.10.2009) - Foster - 28-10-2009 07:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości