Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #30
Re: PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009)
Gonzo napisał(a):Wydaje się, że to ta dwójka może wystąpić w szlagierowej potyczce z Chelsea.
A Fletcher :?: Ja nie wyobrażam sobie, aby Darrena zabrakło w Londynie w pierwszym składzie. Anderson - Fletcher - ta para gra rzadko razem, ale na chwilę obecną wydaje się najlepszym wyjściem. Choć jest jeszcze Giggs... A może wystąpi cała trójka w środku pola ?

Czary napisał(a):Dobrze dzisiaj zagrał środek pomocy.
Wczoraj, nie dzisiaj Big Grin

bobsley napisał(a):Wiem że co niektórzy chcą od Bułgara skuteczności 10/10
A ty dalej swoje... Powiedz mi, kto wymaga tego od Bułgara ? No kto ? Wymień choć jeden post, po którym można stwierdzić, że dany użytkownik, aż tyle oczekuje od Dimitara.

Z tego co ja wczoraj widziałem, a wszystkiego nie widziałem, bo praktycznie pierwsza połowa skończyła się u mnie na kilku minutach, Bułgar nieźle się zaprezentował. Groźny pod bramką rywala, ładny gol, z drugiej strony zanotował trochę strat, ale i tak wyglądało to lepiej w tym aspekcie u niego, niż w przypadku Rooney'a. Wydaje mi się, że niepotrzebnie po strzeleniu gola zaczął się, aż tak głęboko cofać. Za wiele na tym nie zyskaliśmy.

Najbardziej podobał mi się Evra.

Jeszcze kilka spraw.

1. Czemu Nani został zmieniony ? Rozumiem, że jest coś takiego jak rotacja, ale bez przesady. W przypadku chłopaka o takim talencie, który ma predyspozycje, by w przyszłości być czołowym graczem linii ofensywnej, coś takiego go zabija. A szkoda by było go stracić, bo jak widzieliśmy, jeśli chłopak dostanie szansę regularnej gry, poczuje, że trener w niego wierzy, wtedy mamy do czynienia z bardzo dobrym piłkarzem.
2. Anderson znowu gra dobry mecz :!: Niech odpocznie sobie w tygodniu i będzie gotowy na Chelsea.
3. Odblokowanie Rooney'a. Najsłabszy z ofensywy, ale swoje zrobił.
01-11-2009 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009) - Kwas - 01-11-2009 12:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości