Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #33
Re: PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009)
Cytat:Roo za to np. jak odskoczy mu piłka to ma to w dupie i sie tym nie przejmuje
:|

Skąd takie wnioski ? To trzeba wymachiwać rękoma niczym Ronaldo, żebym nie być posądzonym o "obojętność" ? Mnie zawsze wkurzało coś takiego. Uwielbiam oglądać na boisku popisy Berby, tak samo Giggsa, czy kiedyś ROnaldo, ale zawsze mnie denerwuje, że zamiast zapieprzać, aby odzyskać piłkę to mazgają się, że się nie udało.

Co niektórzy przesadzają. Rooney zdobył już 7 bramek w lidze, a co niektórzy wypowiadają się tak jakby zaliczał najgorszy okres w karierze.

Cytat:1. Czemu Nani został zmieniony ? Rozumiem, że jest coś takiego jak rotacja, ale bez przesady. W przypadku chłopaka o takim talencie, który ma predyspozycje, by w przyszłości być czołowym graczem linii ofensywnej, coś takiego go zabija. A szkoda by było go stracić, bo jak widzieliśmy, jeśli chłopak dostanie szansę regularnej gry, poczuje, że trener w niego wierzy, wtedy mamy do czynienia z bardzo dobrym piłkarzem.
Nani dostał już tyle szans, że głowa boli. Wczoraj był ponownie co najwyżej przeciętny. Ja bym już szczerze mówiąc wolał widzieć częściej Welbecka na skrzydle...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-11-2009 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009) - michal85 - 01-11-2009 12:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości