Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009)
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #35
Re: PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009)
michal85 napisał(a):Skąd takie wnioski ? To trzeba wymachiwać rękoma niczym Ronaldo, żebym nie być posądzonym o "obojętność" ?

a powiesz może że wczoraj Roo walczył o piłkę za każdym razem jak spartolił?? Bo ja widziałem ze stał w miejscu i się w ogóle nie przejmował tym

RedLucas napisał(a):Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem.
sorry mój błąd <gafa>

michal85 napisał(a):Co niektórzy przesadzają. Rooney zdobył już 7 bramek w lidze, a co niektórzy wypowiadają się tak jakby zaliczał najgorszy okres w karierze.

ale oceniajmy obiektywnie tylko o to mi chodzi ... owszem strzelił 7 i chwała mu ale nie popadajmy w skrajności że rozliczamy tylko z bramek bo jego boiskowa postawa zostawia wiele do życzenia ... chyba że ktoś uważa że Roo gra w pełni swoich możliwości ... prawda taka narzekał że nie gra na ataku a jak ma grać to i tak lata po całym boisku i jeszcze wszędzie tylko nie zawsze tam gdzie powinien być a potem odbija się to na tym ze np. Owen czy Berbatow nie mają z kim rozegrać ... od rozgrywania jest druga linia a Roo walczyć może jak najbardziej ale nie na całej szerokości boiska Wink
01-11-2009 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009) - bobsley - 01-11-2009 15:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości