Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea 1-0 Manchester United (08.11.2009)
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: PL: Chelsea vs Manchester United (08.11.2009; 17:00)
matys napisał(a):I tylko dlatego, że jesteśmy mistrzem Anglii, mamy ruszyć na rywala od pierwszego gwizdka, wszystko inne się nie liczy. Fajnie.

nie najlepiej położyć się i prosić o najniższy wymiar kary Wink

matys napisał(a):No to zobaczymy w kwietniu/maju czy im ten jeden skład nie wyjdzie bokiem, jak rok temu Aston Villi. Zobaczymy w styczniu, co potrafi Chelsea bez Drogby, Kalou, Essiena i Mikela.

Ja nie mówię że to dobre co robi CFC bo na bank ich odstawimy kiedy część ich podstawowych zawodników ruszy na PNA

matys napisał(a):Jakim składem wtedy graliśmy? I wcale nie graliśmy wtedy defensywnie. Przez 120 minut nie byliśmy gorsi od Tofików.

wiem że nie byliśmy gorsi a święto młodym popsuli wyżeracze m.in. Berbatow który zmarnował karnego! Bo właśnie taka rutyna i zapatrzenie w doświadczenie nas gubi bo SAF boi się ryzykować
i stawiać na młodych i w ogóle nie zdziwi mnie jak nie będzie mógł grać Giggs (czytałem że jest to całkiem możliwe) to że zobaczymy w drugiej linii O'Shea Wink

matys napisał(a):Co skończyło się w ostatnich latach 3 mistrzami kraju,1/2 LM,zwycięstwem i finałem LM...

zwycięstwo w Moskwie z CFC też zawdzięczamy mega ofensywnej grze i dominacji United bo to że poślizgnął się Terry (mogę się mylić) przy karnym to akurat przypadkiem nie było!

Potrafisz tak bez sięgania i bez większego zastanowienia wskazać mecz o stawkę czy z wymagającym rywalem kiedy United grało ofensywnie Wink

matys napisał(a):A tego meczu to nie pamiętam. Możesz odświeżyć, czemu dopiero w karnych wygraliśmy? Broniliśmy się cały mecz mam rozumieć?

tym tekstem udowodniłeś tylko że Twoje wypowiedzi mają charakter czysto zaczepny bo jak nie możesz odpowiedzieć normalnie to najlepiej się przyjebać do czegoś, złapać za słówko, ewentualnie przyczepić się do interpunkcji czy innych szczegółów ... brawo imponujesz sprytem <niesforny>
02-11-2009 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Chelsea vs Manchester United (08.11.2009; 17:00) - bobsley - 02-11-2009 15:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości