Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-3 CSKA Moskwa (03.11.2009)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #14
Re: CL: Manchester United 3-3 CSKA Moskwa (03.11.2009)
Walczyliśmy jak lwy do końca i z tego trzeba się cieszyć(za to chyba uwielbiamy ten klub, si?). Powinnismy ten mecz wygrać bez problemu, ale głupawe błędy defensywie oraz niewykorzystane sytuacje doprowadziły do tego, że koniec końców trzeba się cieszyć z 1 pkt. Sędzia też trochę dał ciała nie gwiżdząć faulu na Fletcherze, ale nie jestem pewien, czy gol Owena był słuszny.

VdS - moim zdaniem mogło być lepiej. Nic nie wybronił, a wydaje mi się, że pierwszego i trzeciego gola można było wybronić [ 5.5 ]

Neville - walczak :twisted: Całkiem aktywnie w ofensywie [ 6.5 ]
Brown - nie zawsze pewny [ 5.5 ]
Evans - w drugiej połowie się poprawił bo byłoby podobnie jak wyżej [ 6 ]
Fabio - czesto ogrywany przez świetnego(!) Krasica [ 5.5 ]

Valencia - zdecydowanie lepszy w pierwszej połowie, w drugiej jakby opadł z sił [ 7 ]
Flecther - to nie jest mecz, w którym możemy ujrzeć zalety Fletcha [ 6 ]
Scholes - pozytywnie. Kilka odebranych piłek, nieźle w rozegraniu [ 6.5 ]
Nani - Obertan zrobił przez kilkanaście minut więcej pożytecznego niż Portugalczyk przez cały mecz. Co z tego, że Nani ma wszytskie narzędzia, aby być genialnym? Quaresma też ma(miał). Ja już coraz bardziej tracę do niego cierpliwość [ 5.5 ]

Owen - fatalnie przestrzelona sytuacja, bramka oraz kilka innych dobrych zagrań [ 6.5 ]
Macheda - szkoda, że nie strzelił bramki bo zasłużył sobie na nią. Lepszy niż Owen [ 7 ]

Obertan - bardzo dobre wyjście i mądra (ucz się Nani!) gra. Niech gra coraz częściej to może nie będziemy skazani na Naniego [6.5]
Evra - ładne dwójkowe akcje z Obertanem [ 6.5 ]
Rooney - ok [ 6 ]

Ogólnie - bardzo dobry mecz, super się to oglądało Smile

ps Akinfieev i Krasic powinni znaleźć się na liście Fergiego.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-11-2009 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 3-3 CSKA Moskwa (03.11.2009) - michal85 - 03-11-2009 22:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości