Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-3 CSKA Moskwa (03.11.2009)
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #18
Re: CL: Manchester United 3-3 CSKA Moskwa (03.11.2009)
Rezultat niezbyt się podoba, mecz był do wygrania. Ale nie mógłbym się pastwić po tym jak niestrudzenie dążyli do korzystnego wyniku i nikomu nie zmiękła rura. W końcu. Ukłony w stronę Garego, który pokazał wszystkim co go wysyłali rok temu w niebyt że stracili okazję by siedzieć cicho. Świetny mecz naszego kapitana. Nasza gra w ataku naprawdę mi się podobała, poza tym że brakowało skuteczności i zrozumienia. Ostatnio tak cisnęliśmy chyba w meczu z Shitty, gdzie powstrzymywał nas świetny Shay Given a teraz popisał się Akinfiejew. Ależ klnąłem młodego RosjaninaWink. Brakowało też trochę szczęścia, a nawet cholernie dużo. Macheda, Fletch, to było do strzelenia. Swoją drogą, świetny mecz Włocha, bardzo ładnie zgrywał piłkę i nieźle dochodził do sytuacji. Po raz kolejny pokazał że mogą być z niego ludzie. Obertan po wejściu zarządził. Szybki, rozumny, chcę go częściej. Za to Nani po raz kolejny gra piech. Może czuje że nie może rozwinąć skrzydeł w cieniu młodego Francuza, który miał być nowym Zizou a dwóm gościom Portugalczyk nie da rady.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-11-2009 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 3-3 CSKA Moskwa (03.11.2009) - panopticum - 04-11-2009 00:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości