Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea 1-0 Manchester United (08.11.2009)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #50
Re: PL: Chelsea vs Manchester United (08.11.2009; 17:00)
Bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu po których trudno mi być złym na naszych. Kolejny mecz w którym naprawdę zorbiliśmy wiele, żeby wywalczyć zwycięstwo i po raz drugi z rzędu sędzia zrobił wiele, żeby nam w tym przeszkodzić. Szkoda.
Wywalczyliśmy jednak szczęśliwe zwycięstwo z Arse, teraz przyszła pechowa porażka z CFC. Życie.

VdS - mało do roboty, ale pewny [ 6.5 ]
O'SHea - aktywny o dziwo w ofensywie i bardzo solidny w defensywie [ 7 ]
Evans/Brown - bez zarzutu [ 7.5 ]
Evra - aktywny jak zawsze [ 7 ]

Valencia - biegał sporo, ale raczej bezproduktywny [ 6 ]
Fletcher - takie mecze sa dla niego. Świetny w destrukcji i całkiem pozyteczny w rozegraniu [ 7.5 ]
Carrick - to już prawie ten Michael na któego czekamy [ 7 ]
Anderson - MOTM, jak dla mnie świetny występ. Silny, nie do przepchnięcia przez silnych pomocników Chelski [ 8 ]
Giggs - najgorszy na boisku [ 5.5 ]

Rooney - o dziwo całkiem dobrze jako osamotniony napastnik, dobrze przerzuty [ 6.5 ]

Obertan - znowu dobry występ [ 6 ]
Owen - [5.5]

Będzie dobrze. Widać, że wyciągneliśmy wnioski z meczów z AFC i LFC. Świetnie zagraliśmy w drugiej linii i mam nadzieję, że częściej będzie oglądali takie zestawienie na boisku. Zawsze za Giggsa może zagrać Berbatov, ale takiej świetniej drugiej linii bym nie rozrywał Smile

Cytat:Carrick, Anderson, Fletcher - zdominowali środek pola, The Blues nie istnieli do 76 minuty.
Jak dla mnie pomoc Chelski nie istaniała przez 90 min. <cwaniak>

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-11-2009 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Chelsea vs Manchester United (08.11.2009; 17:00) - michal85 - 08-11-2009 19:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości