Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #106
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mufc.pl napisał(a):Napastnik Cruzeiro, Marcelo Moreno oświadczył, że zainteresowany jego zatrudnieniem jest Manchester United. Reprezentant Boliwii dobrze spisuje się w Copa Libertadores, przez co znalazł się na liście życzeń kliku zespołów. 20-latek zaznaczył jednak, że obok "Czerwonych Diabłów" dotychczas tylko Szachtar Donieck złożył mu konkterną ofertę.

"Wiem, że możemy marzyć o zdobyciu tego trofeum. Kiedy United i Szachtar złożyli mi propozycję, spotkałem się z władzami klubu. Uzgodniliśmy, że zaczekamy do końca Copa Libertadores i wtedy zadecydujemy, co dalej" - powiedział Moreno.

Nie jest zaskoczeniem, że w tym sezonie sir Alex Ferguson miał problemy z napastnikami. Louis Saha praktycznie cały sezon spędził na leczeniu kolejnych kontuzji, a ściągnięty w styczniu na Old Trafford, Manucho Goncalves nie otrzymał pozwolenia na pracę. Reprezentant Angolli będzie jednak prawdopodobnie do dyspozycji Szkota od nowego sezonu.
No i co wy na to? Czyżby kolejna plotka, a może faktycznie SAF ma na niego chrapkę? Przyznaję szczerze że nigdy o nim nie słyszałem...

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-05-2008 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 07-05-2008 15:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 45 gości