Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #28
Re: PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
Ładne zwycięstwo wywalczone w dobrym stylu, zwłaszcza, że zagraliśmy bez naszego - ostatnimi czasy - najlepszego zawodnika z formacji ofensywnych, Berbatowa. Jak widać, nie tylko w Arsenalu gole potrafią strzelać różni zawodnicy. Trójka naszych pomocników zaliczyła trafienie, a Ryan zanotował asystę. I o to chodzi.

Obrona spisała się na medal. Owszem, były trudniejsze momenty, ale ogólnie kosmos, zwłaszcza boki. Rafael znowu pokazał, że ma niesamowity charakter i takież umiejętności, a jego vis-a-vis to po prostu maestro. Byłem naprawdę pełen podziwu dla rajdów Evry, jego niezłomności. Kozak.

Atak funkcjonował raczej średnio, bo gdy Rooney nie ma formy, to za bardzo nie ma komu grać. Zwłaszcza, gdy nie ma Dimitara a jest Michael, który i tak spisał się lepiej niż jego młodszy kolega. Ogólnie mogło być zdecydowanie lepiej, no ale wszystkiego mieć nie można, bo Everton dostałby 10:0.

Moje oceny:
Van der Sar - 7 - Parę razy pokazał umiejętności, zwłaszcza w końcówce. Daje niezbędny spokój na tyłach, coś o czym jego dwaj konkurenci mogą jeno pomarzyć.
Rafael - 7,5 - Serducho ma chłopak jak mało kto. Chciał się pokazać i to mu się udało. W ataku bardzo dobrze, w defensywie dawał radę.
Brown - 7 - Parę ładnych interwencji, spokojny występ.
Vidic - 8 - Kasował co się dało, raz Yakubu w łatwy sposób go skręcił, ale poza tym kapitalnie.
Evra - 9 - Dla mnie piłkarz meczu, żelazne płuca, ogromna determinacja i olbrzymie umiejętności.
Valencia - 7,5 - Ma chłopak szczęście do takich cudacznych goli. Ładnie się wkomponował w drużynę i mamy z niego coraz więcej pożytku.
Fletcher - 8 - Gol że o ja pierdolę, pajęczynę zdjął fenomenalnie. Do tego wykonał tytaniczną robotę w drugiej linii, a jako prawy obrońca też spisywał się dobrze.
Carrick - 7,5 - Fantastycznie, jak zwykle, z tyłu. Kapitalnie się ustawia, robi perfekcyjne wślizgi. Również ładne trafienie, lubię takie strzały.
Giggs - 6 - Niestety, to nie był dzień Walijczyka. Oprócz asysty nie pokazał nic specjalnego.
Owen - 6,5 - Było widać, że chciał coś zrobić, podchodził pod grę, starał się rozgrywać, kilka razy mógł się zachować lepiej, ale nie było źle.
Rooney - 6 - Też nic specjalnego, piękne uderzenie w poprzeczkę, a poza tym lichutko. Coś tam niby próbował, szarpał, ale od niego oczekuję zdecydowanie więcej i dlatego oceniam surowo.

Scholes - 6,5 - Dał dobrą zmianę, w pamięci utkwił mi piękny przerzut do Obertana i asysta przy golu Antonio.
Obertan - 6,5 - Ma koleś umiejętności, i to naprawdę duże. Powtarzam: będą z niego ludzie, tylko niech Ferguson daje mu szansę na wykazanie się trochę dłuższe niż 20 minut!
Gibson - bez oceny - Na pewno spodobało mu się sprawdzanie, czy murawa na Old Trafford jest odpowiednio nawilżona.

Cóż, oprócz tego, że Rooney nadal tkwi w swoim marazmie, nie mam żadnych zastrzeżeń. OK., obrona czasami troszkę odpuszczała, ale... jest dobrze, lepiej niż się spodziewałem.

Glory, glory Man United!

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
21-11-2009 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009) - Szymcio - 21-11-2009 21:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości