Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #29
Re: PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo naszych Diabłów. Tak jak typowałem skończyło się 3-0 i jest to bardzo sprawiedliwy wynik. Oczywiście nasza gra nie była jeszcze taka jaką chcielibyśmy widzieć, ale sprawy mają się ku lepszemu. Jest progres.
Obrona zagrała tak jak należy: w pamięci mam tylko chyba ze 2,3 sytuacje w których można było się zachować lepiej. Rafael przejawiał niesamowite chęci do gry i radził sobie bardzo dobrze- zawsze blisko i z pressingiem do przeciwnika, skuteczne wślizgi, oby tak dalej. Po drugiej stronie szalał z kolei Evra :shock: nie wiem na czym on jedzie, ale też chce! Harował jak wół zwłaszcza, że miernie na lewej stronie prezentował się Giggs.
W pomocy jak zawsze skutecznie Fletcher (piękna brameczka) wraz z Carrickiem i do tego solidnie z pomysłem na skrzydle Valencia
Gorzej było już w samym ataku. Niby Roo coś tam próbował, ale miał sporo niedokładnych podań i strat, a Owen też się starał i miał swoje szanse- niestety nie udało się tym razem.
Co do zmienników to bardzo dobrze wprowadził się do gry Scholes- dobre przechwyty, podania. Tak grającego Rudego chciało by się zawsze widzieć.

Wie ktoś dlaczego nie było Bułgara w kadrze meczowej?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
21-11-2009 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009) - Lukas - 21-11-2009 22:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości