Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #26
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
W końcu porażka na Old Trafford. Grała młodzież, ale spodziewałem się, że to wygramy. O ile w pierwszej połowie dość fajnie to wyglądało, to w drugiej aż się nie chciało patrzeć. Dwie akcje stworzyliśmy w doliczonym czasie gry. Nie chce mi się rozpisywać, bo jestem trochę zażenowany padaką w drugiej połowie.

Foster - za bramkę go nie winię, bo był rykoszet, poza tym bezrobotny, podobały mi się szybkie wyrzuty, początkujące groźne kontry - [6,5]

Neville - w porządku [6,5]
Vidić - ciężko oceniać środkowych obrońców, bo Besiktas praktycznie nie atakował [6,5]
Brown - jak wyżej [6,5]
Rafael - stracony gol wędruje na jego konto, poza tym również słabo [5]

Obertan - najlepszy w naszych szeregach, brał na siebie ciężar gry i ogólnie grał bardzo mądrze [7,5]
Gibson - bardzo słabo, całkowity brak kreatywności, mocne kopyto to nie wszystko [5]
Anderson - również słabo, niewiele lepiej od partnera, ale też brakowało dobrych podań [5,5]
Park - jak to Park, trochę poszarpał, trochę niewidoczny, średni występ [6]

Welbeck - w pierwszej połowie wespół z Obertanem najlepsi w naszych szeregach, w drugiej spuścił z tonu [6,5]
Macheda - w pierwszej połowie nieco mnie irytował, ale ogólnie na przestrzeni meczu raczej pozytywnie, szkoda, że nie udało się strzelić bramki, bo miał ku temu okazje [6,5]

Owen - mało aktywny, choć wspaniale podał do Andersona w końcówce meczu, kiedy Macheda mógł strzelić gola [6]
Carrick - nie zrobił różnicy [6]
Evra - trochę żywiej się zrobiło po jego wejściu, ale trzeba przyznać, że nie wszystko mu wychodziło [6]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-11-2009 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009) - mucha - 25-11-2009 22:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości