Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #36
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
Bardzo słaby mecz w wykonaniu United. Sądziłem, że Besiktas pokonamy grając rezerwami. Może jednak taki kubeł zimnej wody wpłynie pozytywnie na zespół.
Foster przy bramce chyba nie wiele więcej mógł zdziałać, poszedł lekki rykoszet. Jednak myślę, że znalazłby się nie jeden bramkarz który zdołałby sparować te uderzenie. Oprócz tej akcji miał niewiele do roboty.
Stoperzy również mieli mało roboty, może poza asekurowniem Rafafela który kolejny raz zbyt często zapomina o grze w defensywie. Błędy w ustawieniu, nie nadążanie za akcją. Przy bramce wyraznie widać jak Nemanja pokazuje palcem aby podszedł bliżej strzelającego. W ofensywie Brazylijczyk dobry, ale kosztem dobrej gry w obronie to ja takiego czegoś nie chcę oglądać. Neville solidnie ale już powoli powinien się odsuwać na dalszy plan. Wiek robi swoje, tak mi się wydaje i puchary ligi to max. Wracając jeszcze do stoperów, obaj bliscy bramek po kornerach. Szkoda szczególnie tej z początku meczu Nemanji, który nie trafił w dogodnej sytuacji.
Mecz przegraliśmy głównie przez bardzo słabą grę w środku pola. Anderson nie miał żadnego pomysłu na grę, podobnie jak Gibbson. Wogóle Irlandczyk to taki typowy drwal, zero kreatywności. Silny strzał nie wystarczy aby grać regularnie w środku pola w takiej drużynie. Do tego z celnością tych strzałów juz tak dobrze nie jest jak z siłą.
Na skrzydle podobał mi się Obertan, jedyny próbował rozegrać piłkę,schodził do środka. Nie zawsze udawały mu się wrzutki czy podania ale było w nim widać chęć rozegrania ciekawej, składnej akcji. Do tego świetne panowanie nad piłką. Wydaje mi się, że jemu potrzebne będzie częste granie tak jak to było w przypadku Valencii, któremu również z początku nie wychodziło wszystko zbyt dobrze, lecz z upływem kolejnych minut jakie spedzał na boisku było i jest coraz lepiej. Park mało widoczny.
Napastnicy niczym szczególnym się nie wyróżnili, niby starali się, walczyli ale być może mieli problemy ze zmasowaną obroną Turków.Liczyłem, że na tle Besiktasu pokażą się z lepszej strony.
26-11-2009 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009) - fasol - 26-11-2009 12:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości