Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #45
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
Mimo wyniku wczorajszego meczu jestem zadowolony z postawy kilku młodych zawodników. W końcu nie graliśmy z jakimiś ogórkami, tylko z mistrzem Turcji, który nie tak dawno, pokonał silne Fenerbahce 3-0.

Na plus w naszym zespole: Obertan (MOTM), Park, Welbeck, Kiko. Mogliśmy ten mecz wygrać, bo stworzyliśmy sobie zdecydowanie więcej akcji niż przeciwnik, ale zabrakło skuteczności. Park zaliczył udany powrót do pierwszego składu. Brakło kreatywnego środkowego pomocnika, który napędzałby akcje naszej drużyny i dyktował ich tempo. Straciliśmy dosyć pechową bramkę, którą można zapisać na konto Rafaela. Nie jest winą Fostera, że tej piłki nie wyciągnął, ale patrząc z drugiej strony, kilku światowej klasy bramkarzy, mogłoby sparować tę piłkę na rożny, a właśnie takiego bramkarza potrzebujemy w klubie pokroju United. W pamięci utkwił mi też strzał (bodajże Finka) po ładnej kombinacyjnej akcji Besiktasu w pierwszej połowie, po którym piłka uderzyła w słupek, a Foster ani drgnął. Rozumiem, że strzał był silny i akcja była szybka, ale mimo wszystko Ben powinien zareagować i przynajmniej rzucić się w kierunku tego strzału.

Do awansu z pierwszego miejsca wystarczy nam remis z Wilkami, dlatego myślę, że SAF znów w składzie wystawi kilku młodych zawodników.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-11-2009 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009) - Czary - 26-11-2009 17:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości