Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 2:0 Tottenham Hotspur (01.12.2009)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
matys napisał(a):No chyba, że SAF znowu coś będzie chciał nowego wypróbować i wyjdziemy Fletcher - Owen - Fabio - Foster.

Padłam. Choć Fergiego to naprawdę stać na wszystko :twisted:

Mam nadzieję po raz kolejny zobaczyć Tomka, chcę też zobaczyć Obertana, Gibsona(ostatnio nie zagrał najlepiej, trzeba mu dać drugą szansę Smile ) i Naniego(po prostu, żeby zobaczyć co się nim dzieje, w dalszym ciągu licze, że go sprzedamy, ale jak mamy go sprzedać jak siedzi i nie gra? Kto go kupi? Trzeba coś zrobi co z chłopakiem, nie przypuszczałam, że kiedykolwiek zrobi mi się go szkoda, ale właściwie to mi jest...bo on ma talent tylko u nas się nie sprawdza, w innym klubie mógłby być dobrym grajkiem). Oprócz tego myślę, że zagrają Owen i Welbeck lub Macheda, może Berba wejdzie w drugiej połowie. Nie powinniśmy wystawić zbyt słabego składu i trzeba obsadzić dobrze ławkę, bo szkoda odpadać z pucharu. Wiem, że to tylko Carling cup, no ale ejdnak wciąż jakieś trofeum. Ale nie ma też sensu męczyć podstawowej 11stki, na jakimś froncie trzeba trochę odpuścić, jeśli mamy sie liczyć do końca sezonu.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-11-2009 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009) - branka - 28-11-2009 23:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości