Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
jakobos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
No to tak na samym początku chciałbym powiedzieć , że poprzedni mecz Naszego Manchesteru był fenomenalny. Ale to już historia i powinniśmy się skupić na najbliższym rywalem. Jak wiemy Młoty w tym sezonie nie radzą sobie najlepiej , ale ich poprzedni mecz pokazał , że ich forma zwyżkuje ale w ofensywie bo jeśli chodzi o defensywę to jeszcze muszą sporo poprawić. Wyjazdy naszych zawodników na spotkanie z Londyńskimi Młotami nie zawsze należą do najłatwiejszych właśnie wręcz przeciwnie ostatnie spotkanie wygraliśmy różnicą jednej bramki, dlatego liczę na zwycięstwo chociaż nie zdziwię się jeśli będzie ono wymęczone.Jak się dowiedziałem na innych forach , kontuzji nabawił się kapitan zespołu Matthew Upson co poniekąd powinno nam pomóc odnieść zwycięstwo.
Co do składu to przewiduję następujący:
-Kuszczak- Myślę , że pokazał Fergusonowi kto powinien bronić w bramce Manchesteru.
-Neville-Vidić-Brown-Evra-
-Giggs-Carrick-Fletcher-Valencia-
-Rooney-Berbatov*/Owen
Co do Berbatova to nie jestem pewien czy nie leczy jakieś kontuzji , dlatego bądźcie wyrozumiali.
Uważam , że wygramy 1:0 a strzelcem będzie Rooney i liczę na następny świetny mecz Tomka.
GLORY GLORY MANCHESTER UNITED Big Grin
29-11-2009 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00) - jakobos - 29-11-2009 13:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości