Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 2:0 Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Cytat:"Zagrają ci sami zawodnicy, co w zeszłą środę" - mówił Ferguson o składzie, jaki wystawi w jutrzejszej konfrontacji.

"Myślę, że są oni naszą przyszłością."

Sir Alex Ferguson wyraził również swoje niezadowolenie na temat jednego artykułu, który pojawił się w prasie.

"Jeden dziennikarz napisał: 'Ci zawodnicy nie mają przyszłości, jutro na pewno nie zagrają'."

"Co za idiota mógł tak napisać? Nie mogę w to uwierzyć, to niewiarygodne! Kiedy w 1996 roku Beckham, Butt, Scholes mieli po 22 lata, dawałem im szansę gry, a później okazało się, że trzy lata później potrafili zdobyć Ligę Mistrzów. Chyba rozumiecie moją reakcję na to wszystko?"

"Dzięki takim spotkaniom młodzi chłopcy zdobywają niezbędne doświadczenie. Jestem przekonany, że dzięki grze będą jeszcze lepsi. Jutro też zagrają."

Młody skład w meczu z Beşiktaşem zagrał tak, jak można było się tego spodziewać, czyli dobry start, pełen entuzjazm, ale później nie utrzymywali się przy piłce.

"To trochę niepokoi, ale stworzyli sobie dużo szans, których jednak nie potrafili wykorzystać, gdyż za bardzo się spieszyli. Pośpiech to największe zło w piłce. Doświadczenie pozwoli im grać mądrzej."

Właśnie według krytyków brak doświadczenia był głównym czynnikiem, przez który Czerwone Diabły przegrały z Beşiktaşem.

"Właśnie dlatego muszą więcej grać."

"Gra to jedyna rzecz, jaką możemy im teraz dać. Nie możemy zrobić z nich od razu doświadczonych piłkarzy, co wiązało by się z tym, że lepiej radziliby sobie z takimi sytuacjami. Sami się tego nauczą."

"Mamy dużą liczbę młodych i zdolnych zawodników. Myślę, że to nie fair jest ich krytykować, ale niestety dziennikarze bardzo wyolbrzymiają słowa zawodników. Ale kiedyś, gdy będą już gwiazdami, krytycy będą ich prosić o wywiady."

"Zapamiętajcie moje słowa w tej sprawie. Ci, co teraz ich krytykują, w przyszłości będą hipokrytami i będą pisać: 'Zawsze mówiłem, że miał być wspaniałym piłkarzem'. Niestety, świat, w którym żyjemy, jest nieprzewidywalny."

"Chodzi mi o to, że Alan Hansen kiedyś powiedział przed milionami telewidzów, że "z dzieciakami nigdy nic nie wygram", a potem zdobyłem Potrójną Koronę. I po tym został mocno skrytykowany. A dziennikarz, który pisze prawdę, zostaje gdzieś upchany w środku gazety. On powinien być zwolniony z pracy!"

Ciężko się z Fergusonem nie zgodzić. Mamy zdolną młodzież, jednak by mogli się rozwijać to muszą grać. Carling Cup to dla nich wspaniała okazja na pokazanie swoich umiejętności. Dzięki dobrej postawie w tych meczach mogą wywalczyć kolejne występy w lidze, czy w Lidze Mistrzów.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
30-11-2009 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009) - Foster - 30-11-2009 19:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości