Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 2:0 Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #12
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Gibson, Welbeck, Macheda, Fabio, Rafael, Obertan - pewniacy, jeśli chodzi o młodzież [ najmniejszym wydaje się, któryś z napastników]. No chyba, że Fabio nie wyleczył urazu. I mam nadzieję, że Fergie nie wrzuci nam tu jakiegoś młodzieniaszka z rezerw, na pierwszy front. Przy bezpiecznym prowadzeniu niech sobie pohasają. I oprócz tego chciałbym zobaczyć Zorana, niekoniecznie od początku.

Maj tim:

Kuszczak - Rafael, Brown, Evans, Fabio - Nani, Gibson, Carrick, Obertan - Welbeck, Macheda [ Berbatov].

Najwięcej zastanawiałbym się, nad partnerem dla Darrona... Bardziej optowałbym za Scholesym, ale czy miałby tyle sił, aby zagrać dwa mecze, w tak krótkim czasie ? Chyba nie, dlatego stawiam na Michaela. Choć podejrzewam, że Fergie wystawi w podstawie Andersona...

Dla niektórych pewnie ten puchar nic nie znaczy - odpadniemy, nic się nie stanie, przejdziemy do porządku dziennego, czyli walki o ważniejsze cele, jak mistrzostwo Anglii, czy Puchar Mistrzów. Ja tak do tego nie podchodzę. Jakoś nigdy Carling Cup nie miałem w dupie. Wiadomo, że im dalej zajdziemy, tym więcej zyskają młodzi. A poza tym, to także przecież jakieś trofeum. O to, że nasi nie potraktują ulgowo tego meczu, możemy na całe szczęście być spokojni. Chociażby przez wzgląd występu młodych, którzy zechcą się pokazać, w starciu z czołową ekipą Premier League.

4-2.
01-12-2009 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009) - Kwas - 01-12-2009 00:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości