Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
W sobotę przekonamy się, czy podtrzymamy dobrą formę z ostatnich bardzo udanych meczów. Ja osobiście dałbym szansę naniemu. Tą ostatnią. Zagrał ze Spurs, a więc czucia piłki po trochu nabrał, więc czemu nie pójść za ciosem i nie dać mu pograć z przeciętnym WHU? Na drugim skrzydle oczywiście Obertan. Ale nie mam zamiaru się rozwodzić nad składem. Bo to nei ma większego sensu. Mam tylko nadzieję, że nie damy odejść CFC na astronomiczną odlęgłość.

Saar napisał(a):Saar
Czemu tak piszesz? Van der Saar to co prawda trzyczłonowe nazwisko i takei w Polsce nie występują, ale to tak jakbyś zamiast Kowalski pisała 'ski'. Van der Saar to jedno nazwisko i nie wypada go ucinać. Gdyby jego nazwisko brzmiało Saar a 'van der' byłyby jakimiś zbędnymi słowami to na koszulce miałby 'Saar', a tak nie jest. Piszę o tym, bo z uporem maniaka robisz błąd w tym nazwisku. Kiedyś pamiętałem, czemu jest to 'van der', ale wypadło mi z pamięci. I czy zamiast Venegoor of Hesselink piszesz tylko Hesselink? Jeśli tak to kolejny błąd bo jego nazwiso powstało poprzez połączenie siędwóch rodów kiedyś tam dawniej...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-12-2009 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00) - maju - 02-12-2009 17:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości