Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic 0-2 Manchester United (11.05.2008)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #13
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Mecz jak dla mnie to łatwy nie będzie. Nie myślcie sobie że Bruce da nam jakiekolwiek fory- jemu też zależy na dobrym wyniku:
devilpage.pl napisał(a):Były zawodnik Manchesteru United chce, aby jego podopieczni zakończyli sezon mocnym akcentem. Menadżer Wigan zdaje sobie sprawę, iż dobry występ na zakończenie sezonu może zaowocować dodatkowymi funduszami na letnie transfery. Jeśli The Latics pokonają United a Newcastle przegra z Evertonem, kasę klubu z JJB Stadium zasili kwota £6.4 miliona, jeśli natomiast przegrają z Czerwonymi Diabłami, mogą liczyć tylko na £4.3 miliona.

- Jesteśmy profesjonalistami i podejdziemy do tego meczu jak profesjonaliści. Wygrywając możemy zapewnić sobie więcej pieniędzy na wzmocnienia w czasie letniej sesji transferowej. To może okazać się bardzo ważne, jeśli w przyszłym sezonie chcemy osiągnąć coś więcej – powiedział Bruce.
Ostatni mecz sezonu, mecz który decyduje o Mistrzostwie Anglii- myślę że nasze Diabełki postarają się w jak najlepszym stylu wykonać swoją robotę i wygrają z Wigan. Wszystko jest w rękach (a raczej w nogach) piłkarzy. Jeżeli szybko nasi strzeliliby bramkę to uspokoiłoby to trochę grę zespołu. Śniło mi się że padł remis 1:1 mam nadzieję, że nie jest proroczy. Typuje 0:2 Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-05-2008 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00) - Lukas - 09-05-2008 09:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości