Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #14
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
Jestem ciekaw, jakie ustawienie zaserwuje nam Ferguson. Ciężki teren, więc podejrzewam, że wyjdziemy z piątką w pomocy. A więc, aż 3 ludzi w środku, i chciałbym, aby wśród nich znalazł się Giggs. Ostatnio tylko skrzydło, skrzydło i skrzydło, co mu nie za bardzo wychodzi. I nie zmienię zdania, tylko dlatego, że dobrze się spisał w drugich 45 z Portsmouth. Centrum pomocy to jego miejsce, nawet zaliczył asystę w ubiegłą sobotę, wbiegając ze środka pola do przodu Smile

Giggs, Fletcher, Carrick. Takie coś by mi pasowało. Na skrzydłach Valencia i... Kto ?
maju napisał(a):Na drugim skrzydle oczywiście Obertan.
Nie chce go w podstawie na Młoty, i myślę, że sir Alex myśli podobnie. Z tego co tu czytam, jest troszkę nerwowości w jego grze, także zbyt dużym ryzykiem wydaje się wystawianie Francuza na taki mecz. Choć jeśli popatrzymy na drugą stronę medalu, to występy od początku mogą mu tylko pomóc... Ale... nie. Wolałbym tam Naniego. Ile on już spotkań z rzędu przesiedział na ławie, bądź trybunach ? Trochę za dużo. Tak więc, niech wreszcie do cholery dostanie tą szansę. No chyba, że nasz coach pamięta to, co Portugalczyk powiedział o nim, używając nieprzychylnych określeń w jego kierunku, wtedy sprawa wygląda inaczej. Jest skreślony i wypierdziela z klubu.

Jeden napastnik - Rooney.

Gaz raczej nie da rady wystąpić 4 raz z rzędu, ale mimo wszystko wolałbym zobaczyć jego na boisku, niż Rafaela. Lecz po tym, kto grał na prawej flance z Kogutami, łatwo wywnioskować, na kogo postawi SAF od pierwszych minut.

A Rafael w lidze zagrał tylko z Evertonem, prawda ?

VDS - Neville/Rafael, Brown, Vidić, Evra.


4-4-2
VDS - Neville/Rafael, Brown, Vidić, Evra - Valencia, Fletcher, Giggs, Nani - Rooney, Berbatov.
03-12-2009 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00) - Kwas - 03-12-2009 00:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości